Nieuwe COO Koelnmesse

Dinsdag 26 november 2019

De opvolger van de eind 2018 vertrokken Katharina Hamma bij de Koelnmesse is bekend en komt van de Deutsche Messe. Hij start per 2020.
Nieuwe COO Koelnmesse

Oliver Frese (52 jaar, foto), tot aan eind 2018 bestuurslid van Deutsche Messe in Hannover, is de nieuwe Chief Operating Officer en begint aan zijn nieuwe baan op 1 januari 2020. In de driekoppige directie zal hij als COO verantwoordelijk zijn voor de operationele ontwikkeling van de evenementenportfolio van Koelnmesse.

Gerald Böse is als CEO en president verantwoordelijk is voor de bedrijfsstrategie, de bedrijfsontwikkeling en het internationale bedrijfsleven, en CFO Herbert Marner draagt verantwoordelijkheid voor technische en financiële zaken.

Gerald Böse: 'Met Oliver Frese komt een dynamische en erkende beursprofessional naar Keulen, die alle facetten van de snel transformerende beursindustrie in zijn succesvolle carrière tot nu toe heeft ervaren. Ik kijk ernaar uit om met hem in het managementteam samen te werken om ons succesverhaal voort te zetten.'

Frese was veertien jaar in dienst bij Deutsche Messe. Voorafgaand aan zijn bestuursfunctie was hij tot 2013 verantwoordelijk voor de Hannover Messe. In de Raad van Bestuur was hij verantwoordelijk voor Technologie, Gastronomie en Services, evenals de competentie ICT & Digital Business Events en alle openbare beurzen op de site van Hannover.




Links

www.imm-cologne.com
www.imm-cologne.de
www.pure.imm-cologne.de
www.koelnmesse.be
www.koelnmesse.nl
www.koelnmesse.de

Tags

Nieuws, interieur, meubel, wonen, woning, woon, meubel, meubelwinkel, meubelretail, meubelsector, e-commerce, online, internetshop, congres, meubelcongres, netwerk, bijeenkomst, symposium, meubelhandelaar, winkelier, retail, design, designmeubel, meubelbeurs, meubelvakbeurs, vakbeurs, show, event, evenement, beurs, imm, meubilair, woonkamer, slapen, slaapkamer, badkamer, meubilair, matras, slaapsysteem, textiel, behang, vloer, verlichting, accessoire, badkamer, projectinrichting, stof, behang, wandbekleding, karpet, RS Vision Expo, Interzum, Orgatec, Spoga, IMM, plaatmateriaal, beslag, koeln, keulen, koelnmesse, messe, Köln, KölnMesse, Living Interiors, project, kantoor, huisshow, evenement, stoel, fauteuil, tafel, bank, indoor, outdoor, binnen, buiten, tuin, tuinmeubel, garden, serre, lounge, design, ontwerp, talent, #imm, #imm20, #imm2020, #immcologne,#koelnmesse

Gerelateerd nieuws
Opgeruimd staat netjes!
[Sponsored artikel] - Is het in huis vies of rommelig, dan kom je maar moeilijk tot rust. Doe er regelmatig wat aan, anders verwaarloos je je woning teveel om lekker te kunnen wonen. Maar hoe houd je je huis netjes?
lees verder
Versterking Comafin groep
Comafin Groep versterkt formuleteams van De Woonspecialist en Thuisin met twee nieuwe formulemanagers.
lees verder
Verzoek matrasrecycling
Matrasrecycling Nederland (MRN) vraagt nieuwe Algemeen Verbindend Verklaring aan en breidt Producentenverantwoordelijkheid uit naar alle matrassen.
lees verder
 
Vakmanschap in stoffen
lees verder
L+B Desigplus Award winnaars
Tijdens de openingsdag van Light+Building 2026 zijn dertien bedrijven onderscheiden met de Designplus Award. De prijs bekroont producten die innovatie, functionaliteit, vormgeving en duurzaamheid combineren.
lees verder

Ontvang het allerlaatste interieurnieuws dagelijks in uw mailbox!

Vul uw e-mailadres in en ontvang dagelijks het allerlaatste interieurnieuws van uw voorkeuren.

aanmelden
Aan de informatie op deze website kunnen geen rechten ontleend worden