Nieuwe collecties E15

Maandag 31 maart 2025

Tijdens de Milan Design Week 2025 introduceert meubelfabrikant E15 een reeks innovatieve ontwerpen in samenwerking met Valcucine, Rakumba-verlichting en CC-Tapis. De presentatie vindt plaats in de showroom van Valcucine / Spotti Brera.
Nieuwe collecties E15
Nieuwe collecties E15 Nieuwe collecties E15 Nieuwe collecties E15

Een belangrijkste nieuwigheden van E15 is de nieuwe Alde-zitfamilie, ontworpen door de Deense architect David Thulstrup. Oorspronkelijk ontworpen voor het met een Michelin-ster bekroonde restaurant Alouette in Kopenhagen, combineert deze serie comfort met modernistische elegantie. De Alde eetkamerstoel heeft een frame van massief hout en een gestoffeerde zitting en rugleuning, verkrijgbaar in natuurlijke eiken-, chocoladebruine en donkerbruine gelakte afwerkingen. Daarnaast maakt de ALDE Pouf, met zijn ronde vorm en draaibare functie, de collectie compleet en is deze ideaal voor zowel privé- als openbare ruimtes.

 

Een ander opvallend nieuw ontwerp is de Kaname tafelcollectie, ontworpen door Philipp Mainzer. Gemaakt van massief Europees eikenhout, onderscheidt deze serie zich door een kenmerkend draaipootdetail. De tafels zijn verkrijgbaar in diverse afwerkingen en vormen, waaronder ronde, ovale en rechthoekige varianten, waardoor ze geschikt zijn voor uiteenlopende interieurstijlen.

 

Tot slot presenteert e15 een geüpdatete versie van de Kerman modulaire bank, ontworpen door Farah Ebrahimi en Philipp Mainzer. Dankzij de aangepaste vormen biedt deze bank nog meer flexibiliteit en een moderne uitstraling. De Kerman-serie blijft een ideale keuze voor dynamische woon- en werkruimtes.

Met deze nieuwe ontwerpen onderstreept e15 zijn toewijding aan innovatief design, hoogwaardig vakmanschap en veelzijdige meubelstukken die zowel functioneel als esthetisch aantrekkelijk zijn.



Links

www.e15.com

Tags

Nieuws, interieur, inrichting, wonen, woning, slapen, slaap, slaapkamer, beurs, show, event, evenement, showroom, toonzaal, tentoonstelling, huisshow, vakbeurs, vakevenement, meubel, tafel, zitmeubel, kast, bijzettafel, salontafel, eetkamer, trend, trends, #e15,

Gerelateerd nieuws
Nederland op Spoga+gafa 2026
De Nederlandse outdoorbranche is in 2026 nadrukkelijk aanwezig op spoga+gafa in Keulen. Brancheorganisatie DOFAS (Dutch Outdoor Furnishing Association) ondersteunt de beurs opnieuw en ziet bij haar leden brede belangstelling voor deelname.
lees verder
Dynamiek in Eindhoven
Afgelopen week is het event Design Destination 2026 gehouden. Deze beurs in Eindhoven beoogt ontmoeting en vernieuwing te stimuleren en te presenteren.
lees verder
Groeikansen voor woonbranche
ING verwacht een positieve omzetontwikkeling in de Nederlandse woonbranche voor 2026, onder andere door de groei van de huizenverkoop dit jaar.
lees verder
Nieuwe eigenaren Riverdale
De oprichters van huidverzorgingsmerk Naďf nemen het merk en de leiding bij het woonmerk Riverdale over.
lees verder
Doordacht energiezuinig interieur
[Sponsored artikel] - Hoe combineer je energiezuinig wonen met een doordacht interieur? Wie regelmatig reist, merkt het steeds vaker: hotels, vakantiewoningen en zelfs guesthouses besteden bewuster aandacht aan duurzaamheid.
lees verder

Ontvang het allerlaatste interieurnieuws dagelijks in uw mailbox!

Vul uw e-mailadres in en ontvang dagelijks het allerlaatste interieurnieuws van uw voorkeuren.

aanmelden
Aan de informatie op deze website kunnen geen rechten ontleend worden