Nieuwe collecties Andreatti

Maandag 18 mei 2026

In Milaan presenteerde Chiara Andreatti nieuwe ontwerpen voor onder meer Cassina, Ethimo, l'Opificio, Paola C. en Potocco. De presentaties varieerden van meubel- en outdoorontwerpen tot textiel- en glascollecties.
Nieuwe collecties Andreatti
Nieuwe collecties Andreatti Nieuwe collecties Andreatti Nieuwe collecties Andreatti Nieuwe collecties Andreatti

Voor Cassina ontwierp Andreatti de fauteuil Plintea (foto 1), gekenmerkt door een asymmetrische cilindervormige basis en een omhullende zitting. Bij Ethimo introduceerde zij de outdoorstoel Nida (foto 2), waarin gevlochten touw en een aluminium frame samenkomen in een lichte, stapelbare constructie.

 

Voor l’Opificio ontwikkelde de ontwerper drie textielcollecties: Incisa, Signum en Fiora (foto 3). De dessins verwijzen onder meer naar natuurlijke structuren, grafische patronen en bloemmotieven. De stoffen zijn uitgevoerd in lampasweefsels en gericht op zowel residentiële als projectinterieurs.

 

Ook voor Paola C. ontwierp Andreatti nieuwe glaswerkcollecties (foto 4). De series Sinus en Caulis onderzoeken de wisselwerking tussen glas, kleur en licht, met subtiele reliëfs en gekleurde details als terugkerende elementen.

 

Bij Potocco verzorgde Andreatti niet alleen het standconcept, maar ontwierp zij ook de Orlea salontafels (foto 5), de Kira eettafelcollectie en de Tressa outdoor loungestoel. Materialen als marmer, essenhout, messing en iroko spelen daarin een belangrijke rol.



Links

www.ethimo.com
www.cassina.com
www.ethimo.com
www.lopificio.it
www.paolac.com
www.potocco.it

Tags

Nieuws, interieur, inrichting, wonen, woon, woning, tuinbeurs, beurs, show, evenement, tuin, buiten, terras, balkon, decoratie, meubel, meubilair, hangmat, ligstoel, tuinstoel, buitenwonen, tuinmeubel, tuinmeubilair, tuinaccessoire, outdoor, buitenmeubel, buitenmeubilair,textielcollecties, glas, servies, #ChiaraAndreatti, #Cassina, #Ethimo, #Potocco, #PaolaC, #l’Opificio

Gerelateerd nieuws
Maiburg wint In Award 2026
Maiburg is tijdens Festival Interieur op 2 oktober uitgeroepen tot Meest Inspirerende Merkpartner 2026. De bezoekers van het evenement in Waalwijk kozen de winnaar.
lees verder
 
Groei omzet woninginrichting
lees verder
NIeuwe voorzitter ledenraad Inretail
Romke de Jong is benoemd tot nieuwe voorzitter Koninklijke Inretail als opvolger van Krein Bons.
lees verder
Ikea-platform in 2027 naar Nederland
Ikea brengt zijn onlineplatform voor tweedehands meubels in de eerste helft van 2027 naar Nederland. Leden van IkeaKEA Family kunnen er gebruikte Ikea-producten rechtstreeks aan elkaar verkopen.
lees verder
 
Hospitality Expo start in Grave
lees verder

Ontvang het allerlaatste interieurnieuws dagelijks in uw mailbox!

Vul uw e-mailadres in en ontvang dagelijks het allerlaatste interieurnieuws van uw voorkeuren.

aanmelden
Aan de informatie op deze website kunnen geen rechten ontleend worden