Nieuwe collectie van Kobe

Donderdag 15 september 2022

Kobe introduceert een collectie met 'open weave' transparanten, vervaardigd in verschillende bindingstechnieken voor optimale daglichttransfusie en privacy in huis.
Nieuwe collectie van Kobe
Nieuwe collectie van Kobe Nieuwe collectie van Kobe Nieuwe collectie van Kobe Nieuwe collectie van Kobe

Speciale transparanten met creatieve bindingen zijn op het moment erg trendy die optimale daglichttransfusie en privacy mogelijk maken. De open-weave stoffen zijn speciale transparanten, vervaardigd in verschillende bindingstechnieken. Kobe introduceert zes vitrages in deze collectie, elk met hun eigen unieke uitstraling en optimale daglicht transparantie. Bij het ontwikkelen van deze transparanten lag de focus op het behalen van stijlvolle resultaten met behoud van stabiliteit en soepel te draperen.

 

Esmaria (foto 1) is geweven in Leno binding met een mix van fijne, gekleurde garens. De melange van verschillende gekleurde garens geven deze transparant zijn unieke, natuurlijke elegante uitstraling.

 

Indio (foto 2) krijgt zijn unieke uitstraling door het fantasie bouclé garen dat is gebruikt in de constructie. De stof is geweven in Leno-binding en heeft een nonchalante uitstraling. De mix van garens en kleuren draagt bij aan de totale look.

 

Isla (foto 3) is een dobby weefsel met een mix van matte en glanzende metallic look garens. 54% Van de garens die in deze stof gebruikt worden is gerecycled en is Global Recycle standard gecertificeerd. De stof heeft een zachte metallic look en drapeert uitstekend.

 

Deze (en de Siona op foto 4 en Galena op foto 5) open-weave stoffen zijn speciale transparanten, vervaardigd in verschillende bindingstechnieken. Dit om een trendy transparanten te creëren die optimale daglichttransfusie en privacy mogelijk maken. Elke stof heeft zijn eigen look en stijl. Deze stoffen zijn getest op stabiliteit en maatvastheid tijdens het confectioneren en draperen.



Links

www.kobe.eu

Tags

nieuws, interieur, stoffen, gordijnen, meubelstoffen, transparanten, daglicht, transfusie, privacy, verduistering, stijl, trendy, stabliteit, maatvastheid, confectioneren, draperen, nieuw, collectie, interiorfabrics, #openweave, #kobe, #kobefab

Gerelateerd nieuws
Nieuwe dimensie voor muren
Arte tilt muren naar een nieuwe dimensie tijdens Milan Design Week 2026 met de opening van een speciale pop-up winkel.
lees verder
Textielfestival
Op zaterdag 14 maart vindt in Leiden de allereerste editie van Textile Inspiration Days plaats, met volop activiteiten rondom textiel.
lees verder
Innovatie in textielverwerking
De beurs Texprocess 2026 in Frankfurt biedt een strategisch kompas voor investeringen in textielverwerking en wordt tegelijk georganiseerd met de Techtextil.
lees verder
Geen groei woninginrichting
De Nederlandse detailhandel zet ruim 2% meer om in januari 2026, maar voor de winkels in onder andere woninginrichting was er geen groei.
lees verder
 
Sterke groei Veneta
lees verder

Ontvang het allerlaatste interieurnieuws dagelijks in uw mailbox!

Vul uw e-mailadres in en ontvang dagelijks het allerlaatste interieurnieuws van uw voorkeuren.

aanmelden
Aan de informatie op deze website kunnen geen rechten ontleend worden