Nieuwe collectie Bizzotto

Woensdag 01 april 2026

Bizzotto introduceert in Milaan verschillende nieuwe producten, die deel uitmaken van de homemotion-lijn, waarin het merk inzet op uitgesproken ontwerpen voor eet- en woonruimtes.
Nieuwe collectie Bizzotto
Nieuwe collectie Bizzotto Nieuwe collectie Bizzotto

De Mirvana Patagonia-tafel (foto 1) valt op door het keramische blad met een natuursteenachtige tekening. De constructie bestaat uit gehard glas en staal, met poten in een koperkleurige afwerking. Met afzonderlijke verlengdelen kan de tafel worden aangepast aan verschillende gebruikssituaties.

 

De Ercilla-eetkamerstoel (foto 1) sluit hierop aan met een volle vorm en zachte belijning. De rugleuning is ontworpen voor een natuurlijke zithouding, terwijl de jacquardbekleding zorgt voor structuur in het oppervlak. Afhankelijk van de gekozen afwerking van het onderstel verandert de uitstraling van de stoel.

 

Het Sinnar-dressoir (foto 2) brengt een meer grafisch element in het interieur. Afgeronde hoeken verzachten de vorm, terwijl het patroon in de fronten diepte creëert. De matte zwarte afwerking versterkt het contrast. Het meubel is uitgevoerd in mangohout en MDF en combineert opbergruimte met een uitgesproken karakter.

 

Met de Averik-stoel (foto 3) voegt Bizzotto een veelzijdig zitmeubel toe aan de collectie. De combinatie van bouclé en kunstleer zorgt voor een tactiel contrast, terwijl de draaibare zitting met terugkeerfunctie flexibiliteit biedt in gebruik. De stoel kan daardoor zowel aan de eettafel als in werk- of woonruimtes worden toegepast.



Links

www.bizzotto.com

Tags

Nieuws, wonen, wonen, woning, residentieel, interieur, inrichting, event, tentoonstelling, meubel, stoel, fauteuil, tafel, salontafel, design, designmeubel, ontwerper, fabrikant, meubelfabrikant, meubelproducent, meubelmaker,milaan, woontrends, interieurtrends, #salonedelmobile, #salonesatellite, #bizzotto

Gerelateerd nieuws
Innovatieprijs terug op Orgatec
De Innovation Award Architecture+ Office keert terug tijdens Orgatec 2026. De prijs zet opnieuw innovaties voor werk- en projectinrichting centraal. Inschrijvingen zijn geopend.
lees verder
Van ontmoeting naar verdieping
Destination Design 2027 introduceert True Stories: een ode aan de verhalen achter design en een nieuwe ruimtelijke ervaring van Judith Muijs.
lees verder
Opening Habitat in Nederlands
Habitat is nu ook concreet gestart in Nederland en Vlaanderen met een website in het Nederlands en met een volledig online strategie.
lees verder
Hogenkamp versterkt Trademart
Trademart Brussel heeft Jan Hogenkamp benoemd tot business unit manager Home & Living. De voormalig commercieel manager van De Woonindustrie gaat zich richten op de verdere ontwikkeling van de Home & Living-divisie.
lees verder
Red Dot voor Ahrend Cerene
De akoestische kantoorpod Ahrend Cerene heeft een Red Dot Design Award ontvangen. Tegelijk breidt Ahrend de collectie uit met nieuwe uitvoeringen en een samenwerking met het Nederlandse textielbedrijf Byborre.
lees verder

Ontvang het allerlaatste interieurnieuws dagelijks in uw mailbox!

Vul uw e-mailadres in en ontvang dagelijks het allerlaatste interieurnieuws van uw voorkeuren.

aanmelden
Aan de informatie op deze website kunnen geen rechten ontleend worden