Nieuwe ceo Swiss Krono

Vrijdag 02 februari 2024

Managementwijziging bij de Swiss Krono Group: Peter Wijnbergen neemt per 1 februari 2024 de functie van ceo over van Martin Brettenthaler.
Nieuwe ceo Swiss Krono

Na meer dan zeven succesvolle jaren als ceo van de Zwitserse Krono Group besloot Martin Brettenthaler (53) in september 2023 zijn carrière een andere wending te geven. Op verzoek van de eigenaar bleef hij tot nu toe de activiteiten van de groep leiden, zodat zijn opvolging kon worden georganiseerd. Peter Wijnbergen (61, foto links) zal op 1 februari 2024 de leiding van de groep overnemen.

 

Peter Wijnbergen is sinds 2022 lid van de Raad van Bestuur van het Zwitserse Krono Holding en kan terugkijken op een lange carrière in de industrie van houtverwerking, meest recentelijk als ceo van Norbord.

 

Martin Brettenthaler (foto rechts): 'Als een sterk team hebben we de afgelopen zeven jaar veel bereikt bij Swiss Krono. Ik wil onze medewerkers, mijn collega's in de Raad van Bestuur en de Raad van Bestuur bedanken voor hun goede en toegewijde samenwerking. In het bijzonder wil ik de eigenaresse van Swiss Krono, Ines Kaindl, bedanken voor het vertrouwen dat ze in mij heeft gesteld en voor de kans om haar familiebedrijf in deze periode te leiden.'

 

Ines Kaindl: 'We respecteren de wensen van onze vorige ceo Martin Brettenthaler, bedanken hem voor zijn grote inzet en de positieve ontwikkeling van het bedrijf en wensen hem het allerbeste voor zijn professionele en persoonlijke toekomst.'



Links

www.swisskrono.com

Tags

nieuws, vloer, laminaat, klikvloeren, plaat, hout, laminaat, wandpaneel, blad keukenblad, meubelplaat, houtbewerking, houttechniek, ceo, directie, directiewisseling, familiebedrijf, ontwikkeling, groei, eigenaar, personalia, #swisskrono, #kronogroup

Gerelateerd nieuws
Wood Loop stopt
De organisatie achter Wood Loop stelt dat Nederland nog niet klaar is voor een ketenaanpak, zoals die is ontwikkeld.
lees verder
Archeo speelt met imperfectie
Magis presenteerde de nieuwe Archeo-collectie van Jaime Hayon tijdens de Milan Design Week 2026. De serie bestaat uit multifunctionele objecten die balanceren tussen sculptuur, bijzettafel en kruk.
lees verder
 
Sail - akoestiek en indeling
lees verder
Toch weer nieuwe baan
Bram Kropmans is een jaar met pensioen geweest, maar heeft besloten om weer aan de slag te gaan bij Cartel Bedding.
lees verder
Heropening Goossens Nuenen
Goossens Wonen & Slapen heropent eind mei zijn compleet vernieuwde woon- en slaapwinkel in Nuenen.

lees verder

Ontvang het allerlaatste interieurnieuws dagelijks in uw mailbox!

Vul uw e-mailadres in en ontvang dagelijks het allerlaatste interieurnieuws van uw voorkeuren.

aanmelden
Aan de informatie op deze website kunnen geen rechten ontleend worden