Nieuwe ceo Beliving

Dinsdag 05 september 2023

Beliving, het bedrijf achter Juntoo en Exterioo, heeft een nieuwe ceo aangesteld die komt van de winkelketen Casa.
Nieuwe ceo Beliving

Giane Van Landuyt is de nieuwe ceo van meubelbedrijf Beliving. Tot afgelopen voorjaar stond ze aan het roer van woonwinkelketen Casa.

 

Beliving is het moederbedrijf van meubelketens Juntoo en Exterioo. Juntoo heeft een kleine 20 vestigingen in België. Exterioo is ook fysiek in Nederland actief met zeven showrooms. Oprichter Jan Olievier kocht het bedrijf dit voorjaar terug van investeringsgroep Vendis Capital.

 

Van Landuyt was zeven jaar ceo van Casa. Het verlaten van de interieurformule noemt ze 'een van de moeilijkste beslissingen die ze ooit heeft genomen'. Sinds dit voorjaar is Vincent Nolf topman van de formule. Casa heeft in Nederland zo’n 35 winkels.



Links

www.beliving.be
www.casa.be
www.juntoo.be
www.exterioo.be

Tags

nieuws, interieur, ceo, directie, winkelketen, leidinggeven, interieurformule, meubelketen, nederland, Belgie, meubelbedrijf, woonwinkelketen, #casa, #beliving, #juntoo, #exterioo

Gerelateerd nieuws
De Machinekamer bestaat 20 jaar
De Machinekamer bestaat in september twintig jaar. Wat in 2006 begon met het opknappen van een partij vintage buisframestoelen, groeide uit tot een collectie met vintage design, heruitgaven en eigen meubelontwerpen.
lees verder
Financiële problemen Headlam
Headlam Group (Engeland) is op weg naar surseance na mislukte reddingspoging. De Nederlandse activiteiten zijn een aantal dagen geleden al verkocht aan een investeerder.
lees verder
Detailhandel groeit in 2026 met 3%.
Traditionele retailers in Nederland winnen online marktaandeel terug op webwinkels, zo blijkt uit de meest recente verwachting van de ING.
lees verder
 
Kingcome maakt bed voor honden
lees verder
Festival Ambacht 2026
Op zaterdag 26 en zondag 27 september 2026 wordt de NDSM Loods in Amsterdam weer omgebouwd tot een enorme ambachtelijke werkplaats, waar ambachtslieden uit binnen- en buitenland hun passie delen met een breed publiek.
lees verder

Ontvang het allerlaatste interieurnieuws dagelijks in uw mailbox!

Vul uw e-mailadres in en ontvang dagelijks het allerlaatste interieurnieuws van uw voorkeuren.

aanmelden
Aan de informatie op deze website kunnen geen rechten ontleend worden