Nieuwe boxspring Auping Tone

Vrijdag 03 april 2020

In april introduceert Auping een nieuwe boxspring: Auping Tone. Deze boxspring, met stalen frame en spiraalbodem, wordt deels met de hand gemaakt in de Auping fabriek in Deventer.
Nieuwe boxspring Auping Tone
Nieuwe boxspring Auping Tone Nieuwe boxspring Auping Tone Nieuwe boxspring Auping Tone

Auping Tone heeft volgens Auping een slanke en eigentijdse uitstraling. De lage boxspring staat op een stalen frame met ronde poten. Het vijf-zone matras en de luxe topper zorgen volgens de fabrikant voor goede ventilatie en ondersteuning tijdens het slapen. Door verschillende kleurtonen uit dezelfde kleurfamilie op elkaar te stapelen, krijgt het bed zijn vorm en passen de verschillende onderdelen van de boxspring visueel bij elkaar.

 

Het hoofdbord - zacht met strakke lijnen - wordt rondom met de hand bekleed in het naaiatelier van Auping in Deventer. De boxspring en het matras kunnen worden gestoffeerd in drie verschillende stoffen, die verkrijgbaar zijn in vele kleuren. Het frame van Auping Tone is beschikbaar in de vijf herkenbare Auping kleuren: Warm grey (foto 1), Deep black, Pure white, Cool grey (foto 3 en 4) en Coral red (foto 2).

 

De boxspring heeft een spiraalbodem, gemaakt van gevlochten staaldraad, die voor het grootste deel open is voor extra goede ventilatie. Het matras is verkrijgbaar in drie hardheden - soft, medium en firm - en heeft vijf verschillende zones. De Auping Tone is verkrijbaar als tweepersoons boxspring van 160 of 180 cm breed bij 200 of 210 cm lang. De boxspring is vanaf nu verkrijgbaar voor € 3.495.



Links

www.auping.nl

Tags

Nieuws, wonen, woon, woning, interieur, inrichting, bed, meubel, slaap, slapen, matras, ledikant, nachtrust, leasen, online, e-commerce, interieurwinkel, e-business, Ecommerce, internet, shop, webshop, snurk, app, #auping, #aupingtone

Gerelateerd nieuws
Ambiente Living: woonwereld bijeen
[Sponsored artikel] - Van 6-10 februari 2026 is Ambiente in Frankfurt het kloppend hart van de internationale interieurwereld waar alles draait om vormgeving, sfeer en beleving, met Living voor de nieuwste woonideeën en designontwikkelingen.
lees verder
Springers Wonen failliet
De high-end interieurwinkel Springers Wonen is eergisteren helaas failliet verklaard. De zaak was gevestigd in het Maliekwartier op de Eerste Korte Baanstraat 7 in Utrecht Oost.
lees verder
Belgische winkels Leen Bakker dicht
Het einde van Leen Bakker in België is nu definitief door het verwachte faillissement. Dat zorgt voor winkelleegstand van 29 panden.
lees verder
interieurinspiratie voor cadeau
[Sponsored artikel] - Wanneer iemand jarig is, begint de zoektocht naar iets dat opvalt zonder te overdonderen. Veel mensen denken al snel aan parfum of een cadeaukaart, hoewel dat vaak in een la eindigt.
lees verder
Swiss Sense blijft groeien
Swiss Sense breidt de komende maanden het winkelnetwerk in België, Nederland en Duitsland verder uit. Twee voormalige Leen Bakker-vestigingen worden door de beddenketen overgenomen.
lees verder

Ontvang het allerlaatste interieurnieuws dagelijks in uw mailbox!

Vul uw e-mailadres in en ontvang dagelijks het allerlaatste interieurnieuws van uw voorkeuren.

aanmelden
Aan de informatie op deze website kunnen geen rechten ontleend worden