Nieuwe beursdirecteur Frankfurt

Donderdag 08 augustus 2024

Nieuwe beursdirecteur bij de Messe Frankfurt: Stefan Schopp neemt de leiding over van Christmasworld en Creativeworld.
Nieuwe beursdirecteur Frankfurt

Na een succesvolle overgangsfase hebben de vakbeurzen voor consumentengoederen Christmasworld en Creativeworld een nieuwe beursdirecteur. Op 1 augustus 2024 nam Stefan Schopp (foto) het roer over van Eva Olbrich, die eind juli met welverdiend pensioen ging.

 

'We kijken ernaar uit om onze toonaangevende beurzen voor consumentengoederen samen met Stefan Schopp verder te ontwikkelen en zo onze klanten de beste oplossingen te bieden,' zegt Philipp Ferger, vice president consumer goods fairs van Messe Frankfurt: 'We profiteren van zijn uitgebreide ervaring in de beursindustrie en wensen hem een goede start.'

 

Stefan Schopp is al meer dan tien jaar actief in de beurzenbranche. Voordat hij in 2018 bij Messe Frankfurt aan de slag ging als sales manager van Christmasworld, werkte de afgestudeerde bedrijfskundige in de sales bij Messe Stuttgart.

 

Ambiente, Christmasworld en Creativeworld blijven op hetzelfde tijdstip plaatsvinden in het beurscentrum van Frankfurt. Ze werden al eerder verplaatst naar begin februari om de beursdata op elkaar af te stemmen:

 

Ambiente/Christmasworld: 7-11 februari 2025

Creativeworld: 7-10 februari 2025



Links

ambiente.messefrankfurt.com
christmasworld.messefrankfurt.com
creativeworld.messefrankfurt.com

Tags

nieuws, interieur, beurs, consumentengoederen, beursorganisatie, creatief, inspirerend, Kerst, Kerstkado, dineren, kado, schilderen, papierwaren, directie, beursdirecteur, frankfurt, beursdata, schrijfwaren, schildersgerei, accessoires, interieurproduct, kleur, inspirerend, duurzaam, circulair, ethisch, marktplaats, digitaal, online, #messefrankfurt, #ambiente, #ethicalstyle, #creativeworld, #christmasworld

Gerelateerd nieuws
Kave Home stores
Interieurspecialist Eijerkamp heeft vestigingen in Zutphen en Veenendaal, en opent hier de eerste stores in Nederland van het Spaanse merk Kave Home.
lees verder
 
Te weinig aandacht voor retail
lees verder
Extra aandeelhouder Tica
Rogier Uivel treedt toe als nieuwe medeaandeelhouder van Tica, naast Martijn Cliteur en Robert Segers, die dat sinds 2009 zijn.
lees verder
 
Vier keer andere wandbekleding
lees verder
Woonindustrie: ontzorgt en breidt uit
Tijdens de Najaarsvakdagen sprak Interieurjournaal met Jeroen van der Borg, operationeel directeur van De Woonindustrie. Volgens hem is het succes van het beurscentrum te danken aan meer dan alleen het verhuren van meters.
lees verder

Ontvang het allerlaatste interieurnieuws dagelijks in uw mailbox!

Vul uw e-mailadres in en ontvang dagelijks het allerlaatste interieurnieuws van uw voorkeuren.

aanmelden
-28-09-2025
Aan de informatie op deze website kunnen geen rechten ontleend worden