Nieuwe beursdirecteur Frankfurt

Donderdag 08 augustus 2024

Nieuwe beursdirecteur bij de Messe Frankfurt: Stefan Schopp neemt de leiding over van Christmasworld en Creativeworld.
Nieuwe beursdirecteur Frankfurt

Na een succesvolle overgangsfase hebben de vakbeurzen voor consumentengoederen Christmasworld en Creativeworld een nieuwe beursdirecteur. Op 1 augustus 2024 nam Stefan Schopp (foto) het roer over van Eva Olbrich, die eind juli met welverdiend pensioen ging.

 

'We kijken ernaar uit om onze toonaangevende beurzen voor consumentengoederen samen met Stefan Schopp verder te ontwikkelen en zo onze klanten de beste oplossingen te bieden,' zegt Philipp Ferger, vice president consumer goods fairs van Messe Frankfurt: 'We profiteren van zijn uitgebreide ervaring in de beursindustrie en wensen hem een goede start.'

 

Stefan Schopp is al meer dan tien jaar actief in de beurzenbranche. Voordat hij in 2018 bij Messe Frankfurt aan de slag ging als sales manager van Christmasworld, werkte de afgestudeerde bedrijfskundige in de sales bij Messe Stuttgart.

 

Ambiente, Christmasworld en Creativeworld blijven op hetzelfde tijdstip plaatsvinden in het beurscentrum van Frankfurt. Ze werden al eerder verplaatst naar begin februari om de beursdata op elkaar af te stemmen:

 

Ambiente/Christmasworld: 7-11 februari 2025

Creativeworld: 7-10 februari 2025



Links

ambiente.messefrankfurt.com
christmasworld.messefrankfurt.com
creativeworld.messefrankfurt.com

Tags

nieuws, interieur, beurs, consumentengoederen, beursorganisatie, creatief, inspirerend, Kerst, Kerstkado, dineren, kado, schilderen, papierwaren, directie, beursdirecteur, frankfurt, beursdata, schrijfwaren, schildersgerei, accessoires, interieurproduct, kleur, inspirerend, duurzaam, circulair, ethisch, marktplaats, digitaal, online, #messefrankfurt, #ambiente, #ethicalstyle, #creativeworld, #christmasworld

Gerelateerd nieuws
Steigerhouten meubels lenteklaar?
[Sponsored artikel] - De winter is helaas nog niet voorbij. We moeten nog leven met een grijze lucht, koude wind en warme kleding. Toch kan jezelf al op de lente voorbereiden.
lees verder
Interesse R+T Asia groeit
De Europese interesse van vakpubliek voor de zonwering-, deuren- en poorten-industriebeurs R+T Asia vakbeurs in Shanghai groeit.
lees verder
Wereldwijd ontmoetingspunt
Frankfurt bevestigt haar positie als wereldwijd ontmoetingspunt voor interieur, design en projectinrichting met de beurzen Ambiente, Christmasworld en Creativeworld.
lees verder
 
Nieuwe director Deli Home
lees verder
Overname Kwantum en Leenbakker
De Duitse Investeringsmaatschappij Orlando Capital V wil de woonwinkelketens Kwantum en Leen Bakker overnemen.
lees verder

Ontvang het allerlaatste interieurnieuws dagelijks in uw mailbox!

Vul uw e-mailadres in en ontvang dagelijks het allerlaatste interieurnieuws van uw voorkeuren.

aanmelden
Aan de informatie op deze website kunnen geen rechten ontleend worden