Nieuwe beurs Floor Expo uitgesteld

Donderdag 01 september 2016

De nieuwe vloerenvakbeurs Floor Expo, die voor het eerst gehouden zou worden in maart 2017, is uitgesteld naar september 2017. En op een andere locatie!
Nieuwe beurs Floor Expo uitgesteld

Op de site van organisator Kone Advies + Organisatiebureau uit Rotterdam wordt nog melding gemaakt dat de beurs gehouden zou worden van zondag 26 tot dinsdag 28 maart 2017 in de Expo Houten.

Maar op www.floorexpo.nl wordt de beurs nu in Ahoy Rotterdam én een dag korter aangekondigd: zondag 24 en maandag 25 september 2017. Het nadeel van deze locatie is dat deze minder centraal ligt en dat parkeren niet meer gratis is (€ 13 per dag).

Het is de bedoeling van Kone dat Floor Expo een breed aanbod aan vloeren biedt. Niet alleen parket, hout, laminaat, PVC, LVT, kurk, tapijt en karpetten, maar o.a. ook gietvloeren, natuursteen, siergrind, buitenvloeren en sportvloeren. Deze combinatie is gezien de behoorlijk diverse doelgroepen vrij bijzonder te noemen.

Naast de leveranciers van de vloeren zelf, mikt de organisatie uiteraard ook op die van de vloervoorbereiding en -onderhoud. Nog niet bekend gemaakt is welke bedrijven er reeds hebben toegezegd.

 



Links

www.floorexpo.nl
www.koneadvies.nl

Tags

Nieuws, interieur, inrichting, wonen, woning, woon, vloer, leggen, vloeren, parket, textiel, bekleding, behang, wandbekleding, stofferen, stoffering, meubelstof, meubelbekleding, beurs, show, evenement, event, tentoonstelling, ahoy, houten, expo, vakdagen

Gerelateerd nieuws
Lagere omzet woninginrichting
De Nederlandse detailhandel heeft volgens het Centraal Bureau voor de Statistiek (CBS) 2,7% meer omgezet in september 2026, waarbij de omzet van woninginrichting en meubelen juist daalt.
lees verder
 
Idd Cologne verbindt design
lees verder
Merkvernieuwing Arturo
Arturo vloersystemen, onderdeel van Uzin Utz, benadrukt totaalbenadering met nieuwe positionering,
lees verder
Website voor vloerenwinkel
Na de opening van de Hornbach vloerenwinkels wordt nu ook een speciale website gelanceerd, om aan de omnichannel aanpak van deze bouwmarktketen inhoud te geven.
lees verder
Hergebruik ingezamelde vloeren
Vloerenfabrikant IVC, dochterbedrijf van Unilin (onderdeel Mohawk), zorgt er naar eigen zeggen voor dat iedere Moduleo-vloer bestaat uit minimaal 24% gerecycleerd materiaal en ook nog volledig recyclebaar is.
lees verder

Ontvang het allerlaatste interieurnieuws dagelijks in uw mailbox!

Vul uw e-mailadres in en ontvang dagelijks het allerlaatste interieurnieuws van uw voorkeuren.

aanmelden
Aan de informatie op deze website kunnen geen rechten ontleend worden