Nieuwe Belgische galerie

Vrijdag 29 juli 2022

Wellicht een goed idee voor deze vakantie: Speez, de gloednieuwe kunst & design hotspot in het zuiden van Antwerpen. Een oude hoeve is door Areal Architecten veranderd in een minimalistische kunstgalerie.
Nieuwe Belgische galerie

Initiatiefneemster Brigitte Van Meerbeeck heeft met Speez en platform gecreëerd voor gevestigde namen, maar ook voor jonge, Belgische artiesten en designers. Bij Speez zijn kunstwerken te zien zoals het Fold meubel van Bas Pattyn, design stukken van Belgische labels waaronder Wünder, Manutti (Sofa Islands), Functionals, Serax by Vincent Van Duysen, XL Boom, en ontwerpen van jonge getalenteerde, nog onbekende designers en artiesten.

 

Dit alles is te zien in een zeer minimalistische vormgeving, zodat alle aandacht naar de kunst gaat. Van Meerbeeck belooft verschillende stijlen die harmonieus in elkaar overgaan en een perfecte symbiose vormen, én de interieurbeleving die naadloos overvloeit in de buitenruimte (en omgekeerd) dankzij de (outdoor) kunst en meubelstukken die zowel binnen als buiten geplaatst kunnen worden.

 

Bezichtigingen kunnen telkens op afspraak tijdens de weekdagen tussen 10.00u en 18.00u, en op zondag tussen 12.00u en 18.00u. Daarnaast zullen er ook geregeld vernissages op touw gezet worden.



Links

www.speez.be

Tags

Nieuws, interieur, inrichting, wonen, woon, woning, project, binnenhuis, indoor, outdoor, kunst, design, architect, meubel, accessoires, decoratie, verlichting, #speez

Gerelateerd nieuws
Uitbreiding kleinere winkels
Ikea groep opent 20 kleine winkels in Europa en Noord-Amerika om zo beter bereikbaar te worden voor consumenten in steden.
lees verder
Spoga+gafa verhuist
De internationale tuin- en BBQ-vakbeurs Spoga+gafa krijgt vanaf 2027 een nieuwe datum en verhuist van juni naar september. Organisator Koelnmesse zegt met deze verschuiving beter aan te sluiten op de planning en besluitvorming binnen de sector.
lees verder
Certificering voor Deli Home
Deli Home is B Corp gecertificeerd, waarmee het voldoet aan hoge normen op het gebied van ecologische, sociale en bestuurlijke prestaties.
lees verder
 
Modulair zitconcept Viccarbe
lees verder
Positief besluit overname
Orlando Capital mag Kwantum en Homefashion overnemen, zo is vandaag besloten door de ACM.
lees verder

Ontvang het allerlaatste interieurnieuws dagelijks in uw mailbox!

Vul uw e-mailadres in en ontvang dagelijks het allerlaatste interieurnieuws van uw voorkeuren.

aanmelden
Aan de informatie op deze website kunnen geen rechten ontleend worden