Nieuwe accountmanager TTP Concepts

Donderdag 04 augustus 2022

Groothandel TTP Concepts heeft er een nieuwe accountmanager bij. Vanaf deze maand is Danny Govers verantwoordelijk voor België en Luxemburg.
Nieuwe accountmanager TTP Concepts

Met haar werkervaring heeft Danny Govers volgens TTP Concepts een gedegen kennis van de retail sector, met name van de praktijk op de winkelvloer in het fashionsegment. Als accountmanager voor bedrijfskleding heeft zij de nodige skills opgedaan om de vakhandel op professionele wijze, commercieel te kunnen adviseren. De nieuwe accountmanager staat vol met enthousiasme klaar om de klanten te begeleiden met de in- en verkoop van merken en concepten namens TTP Concepts.

 

Govers zal zich de komende tijd via een bezoek of telefoongesprek voorstellen. Klanten zijn ook van harte welkom in de showroom in Berkel-Enschot (van zondag 2 oktober tot vrijdag 7 oktober tijdens de huisshow) of tijdens de Trademart in Brussel, om persoonlijk kennis te maken.



Links

www.ttpconcepts.nl

Tags

Nieuws, interieur, inrichting, wonen, woning, woon, winkel, showroom, woonaccessoire, lifestyle-product, decoratie, decoratie-artikel, personeel, personalia, #ttpconcepts

Gerelateerd nieuws
Huus in de problemen
Woonwinkel Huus balanceert op rand van faillissement. De snelle groei heeft veel problemen in organisatie en liquiditeit veroorzaakt.
lees verder
Veranderingen interieurketen
De woonwinkel onder druk: verschuivende macht in de interieurketen, zo wordt gesteld in een artikel van De Interieurclub.
lees verder
Weer nieuwe winkels voor Jysk
Jysk opent in Nederland en België weer een aantal nieuwe winkels en groeit steeds verder door de ombouw van voormalige Leen Bakker panden.
lees verder
Outdoor living in trek op Spoga+gafa
Spoga+gafa 2026 (22–24 juni in Keulen) meldt sterke vraag naar het segment Living, met name binnen de sectoren Outdoor Decoration en Furniture. Hiervoor hebben zich veel exposanten aangemeld.
lees verder
Geen nieuwe sluitingen Leen Bakker
Woonketen Leen Bakker is niet van plan op korte termijn extra winkels te sluiten. Dat laat een woordvoerder van moederbedrijf Homefashion Group weten aan Retailtrends.
lees verder

Ontvang het allerlaatste interieurnieuws dagelijks in uw mailbox!

Vul uw e-mailadres in en ontvang dagelijks het allerlaatste interieurnieuws van uw voorkeuren.

aanmelden
Aan de informatie op deze website kunnen geen rechten ontleend worden