Nieuwe accountmanager Bijlard

Maandag 26 juni 2017

Op 1 mei jl. is Ilse Emeis bij Bijlard International in dienst gekomen als accountmanager voor Zeeland, Brabant en Zuid-Holland.
Nieuwe accountmanager Bijlard

Ilse Emeis (36), woonachtig op de Zuid-Hollandse eilanden, zal nieuwe en bestaande klanten in Zeeland, Brabant en Zuid-Holland gaan bezoeken. Ze is het gewend om in een mannenwereld te werken. De producten (lijmen, kitten en andere producten voor de parketteur) en de branche zijn nieuw voor haar, los van wat ze tijdens de inwerkperiode heeft opgestoken. Ilse hoopt dan ook veel van klanten te kunnen leren.

U kunt Ilse bereiken op telefoonnummer 06-13082232 of ilse@bijlard.com.



Links

www.bijlard.com
www.dynea.com

Tags

Nieuws, interieur, inrichting, wonen, vloer, leggen, installeren, parket, parketteur, lijm, kit, interieurbouw, meubelindustrie, meubelfabrikant, interieurbouw, #bijlard, #dynea

Gerelateerd nieuws
 
Biocirculaire projectvloeren
lees verder
 
Nieuwe verkoopdirecteur Infloor
lees verder
 
Premium presentatie Coretec werkt
lees verder
Overname Kwantum en Leenbakker
De Duitse Investeringsmaatschappij Orlando Capital V wil de woonwinkelketens Kwantum en Leen Bakker overnemen.
lees verder
Nieuw directieteam EK Retail
Retailserviceorganisatie EK Retail kondigt een nieuwe structuur van het directieteam aan, met onder andere de benoeming van Frank Duijst tot ceo.
lees verder

Ontvang het allerlaatste interieurnieuws dagelijks in uw mailbox!

Vul uw e-mailadres in en ontvang dagelijks het allerlaatste interieurnieuws van uw voorkeuren.

aanmelden
Aan de informatie op deze website kunnen geen rechten ontleend worden