Nieuwe aandeelhouders Lieverdink

Donderdag 25 september 2025

Parketfabriek Lieverdink verwelkomt nieuwe aandeelhouders, die de aandelen van Anders Invest hebben overgenomen.
Nieuwe aandeelhouders Lieverdink

Parketfabriek Lieverdink krijgt nieuwe aandeelhouders. Investeringsmaatschappij Anders Invest heeft haar belang in het bedrijf overgedragen aan investeerders met ruime ervaring in de vloerenbranche.

 

Lieverdink is volop bezig met de introductie van Trease, een innovatief houten alternatief voor dryback PVC. Om dit product succesvol in de (inter)nationale markt te positioneren, zocht het bedrijf naar partners met diepgaande kennis en een sterk netwerk binnen de vloerenindustrie.

 

Die partners zijn gevonden in Danny Englebert (foto links) en Richard Lensen (foto midden) – beiden onder meer bekend van groothandel Koninklijke Peitsman/Unilin – en directeur Willem Smid (foto rechts). Samen hebben zij de aandelen van Anders Invest overgenomen. Englebert en Lensen geven aan 'grote kansen te zien en zich daar ook zeker actief voor in te zetten'. Smid voegt daaraan toe: 'Het is een prachtige samenwerking met mannen die beschikken over veel kennis van zaken en een uitstekende reputatie in de markt hebben.'

 

Met deze nieuwe aandeelhouders kan Lieverdink haar positie als complete vloerenproducent verder versterken. De rol van Willem Smid binnen Lieverdink blijft onveranderd algemeen directeur. Het assortiment van het bedrijf omvat naast Trease ook ambachtelijk parket (Tapis en Bourgogne), Q2 twee-laagsvloeren en een volledig programma van vloerafwerkingen.



Links

www.lieverdink.nl
www.andersinvest.nl

Tags

nieuws, interieur, parket, parketfabriek, aandelen, directie, overname, investeringsmaatschappij, tapis, bourgogne, hout, vloerafwerking, programma, tweelaagsvloeren, aandeelhouders, bedrijf, partners, ervaring, vloerenbranche, #parketfabrieklieverdink, #andersinvest

Gerelateerd nieuws
Energiezuinig door slimme ventilatie
[Sponsored artikel] - Energiezuinig wonen draait allang niet meer alleen om goede isolatie of zonnepanelen. Ook frisse lucht speelt een steeds grotere rol binnen moderne woningen.
lees verder
Hamers treedt af bij Victoria
Philippe Hamers maakte in oktober vorig jaar bekend dat hij van plan was om terug te treden als ceo van de groep, hetgeen nu per 30 juni gaat gebeuren.
lees verder
Yvonne Brok naar HMTX
Afgelopen week stond Yvonne Brok nog namens Fabromont op de stand van Broeinest tijdens Design District. Per vandaag, 1 jun, heeft zij de overstap gemaakt naar HMTX.
lees verder
Natuurlijke kleuren in keuken
[Sponsored artikel] - Keukens verschuiven richting rust en eenvoud. Eerder waren contrasten en glanzende oppervlakken populair, nu zie je steeds meer zachte, natuurlijke kleuren: zandtinten, klei, zachtgrijs en groentonen.
lees verder
Verhuizing Your Floor
Vloerengroothandel Your Floor verhuist per 1 juni opnieuw, naar een nieuwe locatie aan de Keulenaar in Wijk bij Duurstede.
lees verder

Ontvang het allerlaatste interieurnieuws dagelijks in uw mailbox!

Vul uw e-mailadres in en ontvang dagelijks het allerlaatste interieurnieuws van uw voorkeuren.

aanmelden
Aan de informatie op deze website kunnen geen rechten ontleend worden