Nieuwe 2017 collecties Kobe

Dinsdag 03 januari 2017

Bij de start van het nieuwe jaar introduceert Kobe nieuwe collecties van gordijn- en meubelstoffen: Uni's en Basics én Boutique.
Nieuwe 2017 collecties Kobe
Nieuwe 2017 collecties Kobe Nieuwe 2017 collecties Kobe Nieuwe 2017 collecties Kobe Nieuwe 2017 collecties Kobe Nieuwe 2017 collecties Kobe

1. Potenza - 2. Helene - 3. Cortona - 4. Cecile - 5. Filou - 6. Evita

 

 

Kobefab uit Valkenswaard zal dit nieuws van haar label Kobe presenteren op de komende Heimtextil in Frankfurt (10-13 januari) en kort daarna op Paris Déco Off (19-23 januari). Ook heeft het bedrijf een showroom op het ETC Expo in Culemborg.

Wat betreft de Uni's en Basics vult Kobe het aanbod met alleen nog kamerhoge stoffen aan met een verscheidenheid van stoffen met een natuurlijke look. De extra hoogte van deze stoffen, vanaf 300 cm tot zelfs 320 cm, is een toegevoegde waarde omdat ruimtes steeds hoger en groter worden. De stoffen vallen soepel, inherent aan de kwaliteit, met eenvoudige elegantie en een stijlvolle uitstraling.

Het assortiment biedt dessins, semi-uni’s en uni’s in mooie kleuren, bijvoorbeeld diepe bordeaux rood en aqua blauw, maar ook tijdloze basiskleuren als taupe, beige en grijstonen.
Alle stoffen hebben ‘easy care’ eigenschappen en Kobe-kwaliteit. Er is een ruime keuze in dessins (natuurlijk organisch, eigentijds grafisch en all-over) en kwaliteiten (satijn, texturen en geconstrueerde bindingen met uniek gekleurde garens).

Over de Boutique collectie binnenkort meer!

 



Links

www.kobe.eu

Tags

Nieuws, interieur, inrichting, woon, wonen, woning, interieurbekleding, stof, meubelstof, gordijn, bekleding, decoratie, raambekleding, raamdecoratie, meubelbekleding, textiel, interieurtextiel, confectioneren, geconfectioneerd, confectie, presentatie, introductie, #Kobe, #Kobefab, Heimtextil, Paris Déco Off, nieuws, beurs, show, showroom

Gerelateerd nieuws
Weer comeback Habitat
Het woonmerk Habitat is opnieuw bezig om een comeback te maken in Europa. Er is onder andere een Nederlandse webshop is in aantocht.
lees verder
Profilering Nederlandse textielsector
Nederland profileert zich eind april met circulair textiel met een eigen landenpaviljoen tijdens de internationale technisch textielbeurs Techtextil in de Messe Frankfurt.
lees verder
 
Kleine schatten
lees verder
Steigerhouten meubels lenteklaar?
[Sponsored artikel] - De winter is helaas nog niet voorbij. We moeten nog leven met een grijze lucht, koude wind en warme kleding. Toch kan jezelf al op de lente voorbereiden.
lees verder
Interesse R+T Asia groeit
De Europese interesse van vakpubliek voor de zonwering-, deuren- en poorten-industriebeurs R+T Asia vakbeurs in Shanghai groeit.
lees verder

Ontvang het allerlaatste interieurnieuws dagelijks in uw mailbox!

Vul uw e-mailadres in en ontvang dagelijks het allerlaatste interieurnieuws van uw voorkeuren.

aanmelden
Aan de informatie op deze website kunnen geen rechten ontleend worden