Nieuw slapen op DWI

Donderdag 07 februari 2019

Hoewel de verdeeldheid in slapenbranche groter is dan ook, zijn er op de komende voorjaarseditie van de Vakbeurs in DWI (De Woonindustrie) weer een aantal leuke nieuwkomers geconcentreerd.
Nieuw slapen op DWI
Nieuw slapen op DWI Nieuw slapen op DWI

Op het gebied van slapen blijft het een uitdaging om leveranciers aan één locatie en dus ook aan de DWI (De Woonindustrie) te binden. Er zijn exposanten vertrokken, maar er komen er ook weer bij. Zo kwamen vorig jaar Recticel, Steel & Stockings (foto 3; website) en - dit voorjaar voor het eerst op de Vakbeurs - Equilli het slapensegment van DWI versterken.

Deze editie van de DWI-Vakbeurs is Dicobed een nieuwe exposant. John Vesters toont in z'n nieuwe showroom een selectie van z'n beddenassortiment. Nieuw zijn de gestoffeerde bedden (foto 1, model 2040; website) met het uiterlijk van een boxspring, maar waar wel een (bestaande) matras en lattenbodem in past.

Passion for Linen, een label dat de Sprengers Adviesgroep in 2017 tijdens Intirio introduceerde, geeft eveneens acte de présence op DWI. Het bedrijf levert linnen beddengoed (foto 2, Felice; website), maar ook handdoeken, badmatten en tafellinnen.

Vanaf aankomende zondag 10 februari is het weer zo ver: vier dagen lang de voorjaarseditie van de Vakbeurs. Toegangskaarten zijn hier vooraf te regelen.
Tijdens het Woonevent op zondag zijn ook consumenten welkom om zich te laten inspireren.

Eerder berichtten we onder meer al over speciale presentaties en de stylistendag, noviteiten op en de komst van Evidénce by Leolux naar de DWI.

 



Links

www.dewoonindustrie.nl
www.dicobed.nl
www.passionforlinen.com
www.steelandstockings.nl

Tags

Nieuws, interieur, inrichting textiel, wonen, woning, woon, winkelier, retail, design, textielbeurs, textielvakbeurs, vakbeurs, show, event, evenement, beurs, huisshow, tentoonstelling, outdoor, tuin, bekleding, stoffering, woonkamer, bank, fauteuil, stoel, kast, wand, opbergmeubel, slapen, slaapkamer, matras, slaapsysteem, boxspring, textiel, behang, vloer, karpet, kleed, vloer, bed, ledikant, accessoire, verlichting, licht, lamp, led, projectinrichting, project, kantoor, #dewoonindustrie, #woonindustrie, #dwi, #dicobed, #passionforlinen, #sprengersadviesgroep, #steelandstockings

Gerelateerd nieuws
De Woonindustrie staat als een huis
Tijdens de Najaarsvakdagen op 7,8,9 en 15 & 16 september 2025 presenteert De Woonindustrie vlakbij Utrecht een krachtig aanbod van gevestigde merken én nieuwe spelers.
lees verder
 
Trendz najaar 25' van start
lees verder
 
Nieuwe voorzitter HMC
lees verder
Stevige prijsstijging koopwoningen
Nederlandse koopwoningen zijn in juli bijna 9% duurder dan jaar eerder, zo meld het CBS in een recente rapportage.
lees verder
Showup najaar 2025 trends
Over enkele weken vindt de najaarseditie van Showup plaats, ditmaal in de Sugarfactory in Halfweg. De beurs brengt weer een breed palet aan gevestigde merken, nieuwe labels, ontwerpers en agenten samen. Bezoekers doen daarnaast kennis op over de nieuwste kleuren- en materialentrends.
lees verder

Ontvang het allerlaatste interieurnieuws dagelijks in uw mailbox!

Vul uw e-mailadres in en ontvang dagelijks het allerlaatste interieurnieuws van uw voorkeuren.

aanmelden
Aan de informatie op deze website kunnen geen rechten ontleend worden