Nieuw showroomconcept Overstock

Dinsdag 23 juni 2020

Aanstaande vrijdag wordt er een nieuw showroomconcept, opgebouwd rond achttien leefwerelden, gepresenteerd door de interieur- en tuinmeubelwinkelketen uit België.
Nieuw showroomconcept Overstock

OVS Home uit Oostkamp, opgericht in 2004, heeft twee winkelformuleconcepten met 22 Overstock Garden en dertien Overstock Home showrooms in België. De doelgroep bestaat uit liefhebbers van betere interieur- en tuinmeubelen.

Overstock Home (foto; website), niet te verwarren met Interior Overstock het bedrijf achter de online outlet Naduvi of het Amerikaanse interieurwarenhuis Overstock uit de VS, heeft een nieuw showroomconcept ontwikkeld, opgebouwd rond achttien leefwerelden. Dat zal het eerst te zien zijn in de winkel in Schoten op vrijdag 26 juni, zo meldt Retaildetail.

De achttien 'sfeermodules' staan in U-vorm opgesteld langs de buitenzijde van de showroom in vier stijlen namelijk basic beige, lightbox (met of zonder print), zwart & functioneel en PU & Mortex. Het centrale gedeelte van de showroom bevat een sofaplein, tafel- en stoelenplein met stalen en servicezone met kassa.




Links

www.naduvi.com
www.overstock.com
www.overstockgarden.be
www.overstockhome.be

Tags

Nieuws, interieur, inrichting, wonen, woning, woon, tapijt, verlichting, licht, lamp, decoratie, gift, detail, retail, woonwarenhuis, winkel, shop, outlet, keten, project,woninginrichting, online, webshop, internet, meubel, project, outdoor, buiten, tuinmeubel, residentieel, #naduvi, #overstockgarden, #overstockhome, #overstock

Gerelateerd nieuws
 
Lichtwoche Sauerland start bijna
lees verder
 
Rolf Benz terug naar Duitsland
lees verder
Perfecte scheidingswand
[Sponsored artikel] - Een sfeervolle en praktische scheidingswand is dé oplossing om verschillende zones te creëren in een ruimte. Een doordacht vormgegeven scheidingswand voegt niet alleen structuur toe, maar kan ook licht, ruimte en stijl beïnvloeden.
lees verder
Verlaging bedrag contante betaling
Vanaf 1 januari zijn contante betalingen vanaf € 3000 in Nederland niet meer toegestaan, ook niet als het in gedeelten betaald wordt.
lees verder
Subsidie World Skills
De vakwedstrijden voor VMBO en MBO studenten World Skills hebben subsidie gekregen om de komende jaren deze wedstrijden en extra activiteiten te organiseren. Dit is belangrijk voor de toekomst van ambachtvakken.
lees verder

Ontvang het allerlaatste interieurnieuws dagelijks in uw mailbox!

Vul uw e-mailadres in en ontvang dagelijks het allerlaatste interieurnieuws van uw voorkeuren.

aanmelden
Aan de informatie op deze website kunnen geen rechten ontleend worden