Kor Rink naar C&C

Donderdag 21 mei 2015

De nieuwe commercieel manager Concepts & Companies per 1 juni 2015 is Kor Rink, voormalig Euretco directeur wonen. Hij wordt verantwoordelijk voor het verder ontwikkelen en begeleiden van de woonformules van het bedrijf.
Kor Rink naar C&C
Kor Rink naar C&C

“De markt biedt op dit moment veel uitdagingen, maar ook veel kansen,” vertelt Rob van Prooijen, directeur van Concepts & Companies. “Om alle ontwikkelingen voldoende aandacht te geven en overal op in te spelen, is tijd nodig. Door het aanstellen van Kor Rink in de functie van commercieel manager, kan deze aandacht gegeven worden.”

Concepts & Companies kende de afgelopen jaren een sterke groei in aantal winkels, maar is ook online actief voor de formules Colors@Home, Profiel Verf & Behang, Voor Verf & Wonen en OTAK, zo meldt Van Prooijen: “De toekomst van de woonbranche is niet altijd even duidelijk, maar wij hebben de taak ons er met elkaar op voor te bereiden. Door ons zowel in de winkel als online steeds verder te ontwikkelen, zijn wij klaar voor die toekomst.”

Kor Rink heeft vrijwel zijn hele werkzame leven in de retail gewerkt. Onder meer bij Blokker, waarna hij in acht jaar bij Euretco opklom tot directeur wonen. Hij gaf onder andere leiding aan de formule Decorette.
De laatste vier jaar is hij als docent verbonden aan de Avans Hogeschool in Den Bosch waar hij tevens back office manager is van de Academie voor Ondernemerschap.



Links

www.concepts-companies.nl
www.avans.nl
www.euretco.com
www.blokkerholding.nl

Tags

Nieuws, interieur, wonen, huishoud, woonwinkel, detailhandel, formule, winkelformule, inkoop, inkoopvereniging, inkoopcombinatie, personalia, werknemer

Gerelateerd nieuws
Heimtextil 2026 van start
De internationale interieurtextielbeurs Heimtextil 2026 in Frankfurt biedt stabiliteit en innovatie in een dynamische wereldmarkt van textiel en vloeren.
lees verder
Groei verkoop bestaande woningen
Er zijn in het derde kwartaal van 2025 in Nederland meer bestaande koopwoningen verkocht en minder nieuwbouwwoningen. Per saldo was er groei.
lees verder
 
Hogere leegstand winkelpanden
lees verder
Duurzame impact vloerisolatie
[Sponsored artikel] - Als je denkt aan het verbeteren van je huis, komt vloerisolatie misschien niet direct in je op. Toch is het een van de meest effectieve manieren om je woning comfortabeler en energiezuiniger te maken.
lees verder
Van Roon Living failliet
De meubelzaak Van Roon Living is failliet verklaard. Het bedrijf, met een grote showroom aan de Weerlaan in Hillegom, bestond sinds 1972 en was actief in de verkoop van zitmeubelen en interieuraccessoires.
lees verder

Ontvang het allerlaatste interieurnieuws dagelijks in uw mailbox!

Vul uw e-mailadres in en ontvang dagelijks het allerlaatste interieurnieuws van uw voorkeuren.

aanmelden
Aan de informatie op deze website kunnen geen rechten ontleend worden