Nieuwe ceo bij Vivonio

Vrijdag 28 april 2023

De Vivonio Furniture Group krijgt per 1 mei een nieuwe algemeen directeur. Op eigen verzoek draagt de huidige topman Elmar Duffner het stokje over aan zijn opvolger.
Nieuwe ceo bij Vivonio

Elmar Duffner - die in 2020 voor de tweede keer voorzitter van de Duitse bond van meubelfabrikanten VDM werd - werd in 2014 ceo van de Vivonio Furniture Group, die twee jaar daarvoor werd opgericht. Onder zijn leiding groeide Vivonio met zeven dochterondernemingen - waaronder Maja-Möbelwerk in Kasendorf (D), KA Interiør in Grindsted (DK) en Noteborn in Heerlen (NL) - uit tot een belangrijke speler op de Europese meubelmarkt.

 

Vivonio realiseerde een verdubbeling van de omzet door organische groei en overnames. In het boekjaar 2022 de netto-omzet van de groep met 13% tot € 380 miljoen en had de groep 1.800 mensen in dienst.

Gernot Mang (foto; Linkedin) is vanaf 1 mei de opvolger van Elmar Duffner. Duffner blijft wel beschikbaar als adviseur en zal Mang inwerken.

Mang bekleedde verschillende verkoop- en managementfuncties bij onder andere Saeco International Group, Eglo Leuchten, Silhouette Group en Rodenstock. Net als Duffner eerder, werkte hij ook bij keukenfabrikant Poggenpohl. Daar was hij als ceo verantwoordelijk voor de strategieontwikkeling en reorganisatie van het bedrijf totdat het werd verkocht. Meest recentelijk was hij directeur van Klafs GmbH & Co. KG.



Links

www.eglo.com
www.ka-as.dk
www.maja-moebel.de
www.noteborn.com
www.poggenpohl.com
www.vivonio.com

Tags

Nieuws, interieur, inrichting, woon, woning, wonen, project, kantoor, meubel, meubels, meubilair, kast, kasten, inloopkast, kledingkast, personalia, overname, samenwerking, #noteborn, #vivonio. #majamoebel, #kaas, #kainterior, #poggenpohl, #eglo

Gerelateerd nieuws
Feestelijke collectie Seletti
Het Italiaanse designmerk Seletti brengt voor de feestdagen nieuwe uitvoeringen van bekende ontwerpen, waaronder een groene BIC-lamp, porseleinen kerstdecoraties en servies met gouden accenten.
lees verder
Innovatief materiaal Heimtextil 2027
Heimtextil 2027 introduceert Functional Futures Lab als onderdeel van de beurs in januari.
lees verder
 
Spaanse meubelnieuwigheden
lees verder
 
Idd Cologne telt ruim 140 merken
lees verder
Nieuwe ontwerpen bij Van Rossum
Van Rossum voegt twee nieuwe ontwerpen toe aan zijn collectie. De Abi-barkruk van Christophe Delcourt en de modulaire Elementis-bank van Thomas Haarmann combineren sculpturale vormen met zachte bekleding.
lees verder

Ontvang het allerlaatste interieurnieuws dagelijks in uw mailbox!

Vul uw e-mailadres in en ontvang dagelijks het allerlaatste interieurnieuws van uw voorkeuren.

aanmelden
Aan de informatie op deze website kunnen geen rechten ontleend worden