Nieuw merk voor kasten op maat

Woensdag 17 juli 2024

De Vivonio Furniture Group krijgt er een nieuw merk bij. De garderobe- en kastoplossingen van het Moltema merk maken deel uit van het Deense KA Interiør.
Nieuw merk voor kasten op maat

Vanuit Denemarken heeft KA Interiør zich voorbereid op uitbreiding naar Duitsland en de Benelux. Hiermee wil het bedrijf het groeipotentieel van de Vivionio Furniture Group onderstrepen.

 

KA Interiør werd in 1991 opgericht als een ambachtelijk bedrijf dat schuifdeurkasten vervaardigde. De productie van KA Interiør is 100% make-to-order. KA Interiør levert daarnaast schuifdeurkasten aan de keuken- en meubelindustrie en doe-het-zelfwinkels.

 

Het nieuwe merk Moltema combineert volgens de groep kwaliteit en functionaliteit met individueel ontworpen, op maat gemaakte oplossingen. Het bedrijf heeft duurzaamheid hoog in het vaandel, daardoor beschikt het bedrijf over verschillende certificeringen; ISO 9001, ISO 14001-en PEFC. Daarnaast biedt het merk naar eigen zeggen eerlijke en transparante prijzen en 30 jaar garantie op bewegende onderdelen.

 

De Vivonio Groep bestaat uit vier dochterondernemingen in de woon-en kantoorsector: Büro Möbel, Leuwico, Staud en KA Interiør. Samen hebben zij 800 medewerkers. In mei kreeg de onderneming nog een nieuwe ceo. De groep mikt op een omzet van € 300 miljoen in 2027.



Links

www.eglo.com
www.ka-as.dk
www.maja-moebel.de
www.noteborn.com
www.poggenpohl.com
www.vivonio.com

Tags

Nieuws, interieur, inrichting, woon, woning, wonen, project, kantoor, meubel, meubels, meubilair, kast, kasten, inloopkast, kledingkast, personalia, overname, samenwerking, #noteborn, #vivonio. #majamoebel, #kaas, #kainterior, #poggenpohl, #eglo, #moltema

Gerelateerd nieuws
Flinders gaat verder als Connox
De merknaam Flinders verdwijnt op termijn uit de markt. De Nederlandse online woonwinkel draagt de exploitatie van zijn webshop over aan zusterbedrijf Connox en wordt onderdeel van een Europees merk.
lees verder
Circulair collectief voor kantoren
Negen bedrijven hebben zich verenigd in Captains of the New Industry. Het nieuwe collectief wil opdrachtgevers, architecten en ontwerpers eenvoudiger toegang bieden tot circulaire oplossingen voor kantoorinrichting.
lees verder
Zitmeubel elegantie
Meubelfabriek Rolf Benz introduceert de elegante lounge chair Elva, als aanvulling op de bank uit dezelfde serie.
lees verder
Ligbed wint designprijs
Buitenligbed Rams van Paola Lenti is bekroond. Het ontwerp van Víctor Carrasco Office combineert een lichte constructie met materialen die zijn ontwikkeld voor langdurig buitengebruik.
lees verder
Interieurprofessionaldag tweejaarlijks
De Interieurprofessionaldag krijgt vanaf 2027 een nieuwe opzet. De jaarlijkse frequentie wordt verlaagd naar een tweejaarlijks evenement met meer ruimte voor beleving en verdieping.
lees verder

Ontvang het allerlaatste interieurnieuws dagelijks in uw mailbox!

Vul uw e-mailadres in en ontvang dagelijks het allerlaatste interieurnieuws van uw voorkeuren.

aanmelden
Aan de informatie op deze website kunnen geen rechten ontleend worden