Groei Kijk op Gordijnen

Dinsdag 16 juli 2024

De franchiseformule Kijk op Gordijnen blijft groeien en kondigt nu alweer de achtste vestiging aan.
Groei Kijk op Gordijnen
Groei Kijk op Gordijnen

foto: Mark Goossens tekent contract met Joran van der Heijden, de oprichter van de formule.



Op Linkedin kondigt Kijk op Gordijnen aan dat ze wederom gaat uitbreiden, dit keer met een nieuwe vestiging in Uden onder leiding van ondernemer Mark Goossens. Na de vijfde en zesde, en de zevende in Ammerzoden met nieuwe franchisenemer Rik Hendriks twee weken terug, is dit alweer de achtste vestiging. Met zijn uitgebreide technische kennis en focus op raamdecoratie en vloeren, gaat Mark zich richten op het verfraaien van het centrum van Uden met een gastvrije zaak waar klanten van doelgericht advies worden voorzien.


Het streven is om deze nieuwe locatie te openen tijdens de koopzondag op 25 augustus. Mark en zijn team zetten zich volledig in om deze ambitieuze deadline te halen en vastbesloten zijn om een waardevolle toevoeging te zijn voor de lokale gemeenschap van Uden.


De voortdurende uitbreiding van Kijk op Gordijnen naar Uden markeert een belangrijke mijlpaal, en belooft eenervaring te worden zowel voor de onderneming als voor de inwoners van Uden en omliggende gebieden.

 

De franchise-organisatie kijkt ernaar uit om samen met Mark een succesvolle, gastvrije zaak te lanceren die gedreven wordt door klantgericht advies, en om een bijdrage te leveren aan het realiseren van inspirerende interieurs die aansluiten bij de behoeften en wensen van de klanten.



Links

www.kijkopgordijnen.nl

Tags

nieuws, interieur, franchise, organisatie, uitbreiding, winkels, uitbreiding, retail, gordijnen, vloeren, winkel, advies, ambiteus, toevoeging, mijlpaal, ondernemer, behoeften, advies, consumenten, klanten, inspiratie, interieurs, #kijkopgordijnen, #uden, #markgoossens

Gerelateerd nieuws
Tips voor inrichten slaapkamer
[Sponsored artikel] - Als je de tijd neemt om je slaapkamer op een stijlvolle en rustgevende manier in te richten, doe je jezelf daar iedere dag een plezier mee. Van het uitkiezen van de juiste meubels tot de perfecte puntjes op de i!
lees verder
AI-reclamedebuut woonbranche
Nobilia, de Duitse fabrikant van keukens en complete interieurconcepten, lanceerde onlangs de allereerste volledig door AI geproduceerde reclame in de woonbranche.
lees verder
 
Sterk 2e kwartaal Interface
lees verder
Debuut Belliny op Incoda
Tijdens de komende editie van het vakevent Incoda, op 21, 22 en 23 september 2025 in Gorinchem, is Belliny Fabrics een van de nieuwkomers.
lees verder
Plaatmateriaal in ETC
Kuiper Holland en Holland Laminati openen in oktober samen een showroom op ETC in Culemborg. De ruimte komt tot stand onder de vlag van de Vanca Group, waar beide bedrijven onderdeel van zijn. Met deze stap willen zij interieurprofessionals dichter bij hun aanbod brengen.
lees verder

Ontvang het allerlaatste interieurnieuws dagelijks in uw mailbox!

Vul uw e-mailadres in en ontvang dagelijks het allerlaatste interieurnieuws van uw voorkeuren.

aanmelden
Aan de informatie op deze website kunnen geen rechten ontleend worden