Nieuw merk voor kasten op maat

Woensdag 17 juli 2024

De Vivonio Furniture Group krijgt er een nieuw merk bij. De garderobe- en kastoplossingen van het Moltema merk maken deel uit van het Deense KA Interiřr.
Nieuw merk voor kasten op maat

Vanuit Denemarken heeft KA Interiør zich voorbereid op uitbreiding naar Duitsland en de Benelux. Hiermee wil het bedrijf het groeipotentieel van de Vivionio Furniture Group onderstrepen.

 

KA Interiør werd in 1991 opgericht als een ambachtelijk bedrijf dat schuifdeurkasten vervaardigde. De productie van KA Interiør is 100% make-to-order. KA Interiør levert daarnaast schuifdeurkasten aan de keuken- en meubelindustrie en doe-het-zelfwinkels.

 

Het nieuwe merk Moltema combineert volgens de groep kwaliteit en functionaliteit met individueel ontworpen, op maat gemaakte oplossingen. Het bedrijf heeft duurzaamheid hoog in het vaandel, daardoor beschikt het bedrijf over verschillende certificeringen; ISO 9001, ISO 14001-en PEFC. Daarnaast biedt het merk naar eigen zeggen eerlijke en transparante prijzen en 30 jaar garantie op bewegende onderdelen.

 

De Vivonio Groep bestaat uit vier dochterondernemingen in de woon-en kantoorsector: Büro Möbel, Leuwico, Staud en KA Interiør. Samen hebben zij 800 medewerkers. In mei kreeg de onderneming nog een nieuwe ceo. De groep mikt op een omzet van € 300 miljoen in 2027.



Links

www.eglo.com
www.ka-as.dk
www.maja-moebel.de
www.noteborn.com
www.poggenpohl.com
www.vivonio.com

Tags

Nieuws, interieur, inrichting, woon, woning, wonen, project, kantoor, meubel, meubels, meubilair, kast, kasten, inloopkast, kledingkast, personalia, overname, samenwerking, #noteborn, #vivonio. #majamoebel, #kaas, #kainterior, #poggenpohl, #eglo, #moltema

Gerelateerd nieuws
Andreas Ohr leidt Dauphin
Dauphin Office Interiors heeft Andreas Ohr (37) benoemd tot algemeen directeur. Sinds begin september is Ohr verantwoordelijkheid over Human Resources en IT, naast de portefeuilles die hij al sinds oktober 2024 beheert als chief commercial officer.
lees verder
Woonindustrie: ontzorgt en breidt uit
Tijdens de Najaarsvakdagen sprak Interieurjournaal met Jeroen van der Borg, operationeel directeur van De Woonindustrie. Volgens hem is het succes van het beurscentrum te danken aan meer dan alleen het verhuren van meters.
lees verder
Nieuwe bestuursleden CBM
Koninklijke CBM, de Nederlandse Centrale Bond van Meubelfabrikanten uit Haarlem, heeft per 1 september nieuwe bestuursleden verwelkomd.
lees verder
 
Leolux veiliggesteld
lees verder
Aftrap Najaarsdagen Woonindustrie
De Woonindustrie is zondag gestart met de Najaarsvakdagen. Ondanks het warme weer trok de eerste dag, waar ook consumenten welkom waren, 30% meer bezoekers dan tijdens de vorige editie.
lees verder

Ontvang het allerlaatste interieurnieuws dagelijks in uw mailbox!

Vul uw e-mailadres in en ontvang dagelijks het allerlaatste interieurnieuws van uw voorkeuren.

aanmelden
-28-09-2025
Aan de informatie op deze website kunnen geen rechten ontleend worden