Nieuw merk contactlijmen

Vrijdag 05 december 2025

Heditex - groothandel voor de woning- en projectinrichting, gordijnateliers, zonweringsbedrijven en parkethandel - introduceert Gekko, een nieuw assortiment contactlijmen met veel voordelen.
Nieuw merk contactlijmen
Nieuw merk contactlijmen Nieuw merk contactlijmen Nieuw merk contactlijmen

Heditex zet een nieuwe stap vooruit met de introductie van het nieuwe merk Gekko binnen het assortiment. Een naam die je niet snel vergeet, want Gekko staat voor pure kracht, snelheid en prestaties die letterlijk én figuurlijk blijven plakken. Dankzij slimme technologie en optimaal gebruiksgemak maakt dit nieuwe merk elke klus eenvoudiger én sneller.

 

Niet voor niets klinkt het inmiddels intern bij Heditex: 'Het plakt als een jekko met de lijm van Gekko.'

 

De Gekko-lijn bestaat uit de G51 Contactlijm in een can van 22 liter (17 kg) en in een bus van 500 ml, aangevuld met het Lijmpistool 6501 en een vier meter lange zwarte rubberen slang. Om het maximale uit deze nieuwe generatie contactlijmen te halen, adviseert Heditex het gebruik van een nieuw pistool met bijpassende slang. Daarom is er een complete set samengesteld die het werk nóg sneller en makkelijker maakt.

 

Met deze introductie is Gekko klaar om de nieuwe standaard in contactlijmen te bepalen: krachtig, betrouwbaar en verrassend eenvoudig in gebruik. Voor de klanten van Heditex zijn er diverse introductie-aanbiedingen.



Links

www.heditex.com

Tags

nieuws, interieur, assortiment, merk, introductie, plakken, snelheid, prestatie, contactlijm, lijm, glue, slang, rubber, pistool, set, aanbieding, figuurlijk, stap, #heditex, #gekko

Gerelateerd nieuws
 
Idd Cologne telt ruim 140 merken
lees verder
Consumenten negatiever in oktober
Het consumentenvertrouwen verandert licht in oktober 2026, meldt het Centraal Bureau voor de Statistiek (CBS). Het cijfer daalt van -33 in september naar -34 in oktober. Zowel het oordeel over de economie als de koopbereidheid is een fractie negatiever.
lees verder
 
Onwetendheid over rechten bij aankoop
lees verder
Goud voor Revor Group
Revor Group heeft een gouden Ecovadis-medaille behaald. De Belgische producent van boxsprings en matrassen sluit zich bovendien aan bij de Vlaamse Green Deal Waardeketens.
lees verder
Tapijttegels met traditie
Interface kiest voor kleur, prints en vloeiende overgangen met tapijttegelcollectie Pivotal Moments.
lees verder

Ontvang het allerlaatste interieurnieuws dagelijks in uw mailbox!

Vul uw e-mailadres in en ontvang dagelijks het allerlaatste interieurnieuws van uw voorkeuren.

aanmelden
Aan de informatie op deze website kunnen geen rechten ontleend worden