Nieuw bed en -textiel Auping

Woensdag 07 oktober 2020

Beddenfabrikant Auping heeft de afgelopen week een bijzonder nieuw bed en de najaarscollectie bedtextiel gepresenteerd.
Nieuw bed en -textiel Auping
Nieuw bed en -textiel Auping Nieuw bed en -textiel Auping Nieuw bed en -textiel Auping Nieuw bed en -textiel Auping

De Auping Noa (foto 1) is een nieuw bed ontworpen door de Deense Eva Harlou (foto 2, midden). Volgens de Scandinavische ontwerptraditie heeft het beukenhouten bed met eikenfineer een eenvoudige vorm, met oog voor detail en vakmanschap. Het hoofdbord is opengewerkt en heeft een gebogen vorm. Alle randen en hoeken zijn afgerond en de taps toelopende poten van het bed staan iets naar binnen, waardoor het bed lijkt te zweven.

Bijzonder detail is het houten wiel aan het hoofdeinde van het bed, wat het bed ook makkelijk verplaatsbaar maakt. Het bed kan uitgevoerd worden in zes beitskleuren: Balanced oak, Midnight black oak, Soft white oak, Chocolate brown oak, Dark blue oak, Chalk grey oak.
 
Een Noa-tafeltje (foto 2, rechts) kan dienen als nachtkastje, maar kan ook gekanteld hoger naast het bed staan, voor bijvoorbeeld ontbijt of laptop. Noa is overigens ook verkrijgbaar als daybed (foto 3).

Daarnaast introduceerde Auping voor het najaar dertien nieuwe dekbedovertrekken (foto 4 en 5) en een zachte sprei. De overtrekken hebben warme, diepe kleuren met grafische dessins afgewisseld door effen ontwerpen: roodtinten, terra, nude, maar ook lila en paars. En er is een vertaling van de populaire jungle-print naar een ingetogen dessin dat zowel in een klassieke als een moderne slaapkamer past.

De overtrekken zijn gemaakt van 100% katoensatijn, percal katoen of katoen en hebben een extra lange instopstrook waardoor ze ook geschikt zijn voor hoge matrassen. Met de lusjes aan de binnenkant zijn de overtrekken eenvoudig aan een Auping dekbed vast te maken zodat het dekbed altijd op zijn plek blijft. Alle overtrekken zijn beschikbaar in een- en twee-persoonsuitvoeringen. Prijzen van de dekbedovertrekken beginnen bij € 79,- en de sprei kost € 139,95.

 

P.S. 15-04-2022: Auping Noa heeft in de product-categorie  'Slaapkamer meubilair' een If Design Award 2022 gewonnen. Vorig jaar won het bed ook al de Archiproducts Design Award in de categorie meubels.



Links

www.auping.nl

Tags

Nieuws, wonen, woon, woning, interieur, inrichting, bed, daybed, divan, chaise longue, sofa, meubel, slaap, slapen, matras, ledikant, nachtrust, bedtextiel, textiel, overtrek, dekbed, dekbedovertrek, sloop, bedmode, online, e-commerce, interieurwinkel, e-business, ecommerce, internet, shop, webshop, eva harlou, auping, #auping, #aupingnoa, #evaharlou

Gerelateerd nieuws
Belgisch design naar VS
Belgisch design breidt uit naar Californië: Fedustria en TBS Gallery sluiten partnerschap voor de promotie van uitmuntend design.
lees verder
Compacte winkel Jysk
Jysk heeft een nieuwe winkel geopend in Muiden. Het is de eerste winkel in Nederland die is ingericht volgens het compacte winkelconcept van de Scandinavische retailer.
lees verder
 
Beste woonwinkel
lees verder
Vernieuwing in Brussel
Van 2 tot en met 5 november is Brussels Expo het toneel voor de Meubelbeurs Brussel. De vaste afspraak in het najaar biedt ook nu weer een compact en actueel overzicht van wat er in Europa speelt.
lees verder
Speelse Interieurprofessionaldag
Op maandag 17 november vindt in Nieuwegein opnieuw de Interieurprofessionaldag plaats. Deze editie staat in het teken van spel, experiment en creativiteit. Onder het motto Let’s Play wordt het programma speelser en verrassender dan voorgaande jaren.
lees verder

Ontvang het allerlaatste interieurnieuws dagelijks in uw mailbox!

Vul uw e-mailadres in en ontvang dagelijks het allerlaatste interieurnieuws van uw voorkeuren.

aanmelden
Aan de informatie op deze website kunnen geen rechten ontleend worden