Niboplan wordt Masterplan

Donderdag 28 februari 2019

De egaline Niboplan S 21 van Bostik heeft voortaan een nieuwe naam: Masterplan Alpha. Het product, artikelnummer en EAN-code blijven verder geheel gelijk.
Niboplan wordt Masterplan

Masterplan Alpha is geschikt voor het egaliseren van anhydrietvloeren, cementdekvloeren, sneldrogende dekvloeren en oude tegelvloeren binnen in laagdiktes van 1-20 mm. Het is een zelfnivellerende uitvlakmassa op basis van anhydriet (calciumsulfaat), vanaf 3 mm laagdikte.

Voor het egaliseren van anhydrietdekvloeren moet eerst primer Uniprim (1/1 verdund met water) worden gebruikt. Deze heeft een droogtijd van 12 uur. Na de vloer vervolgens geëgaliseerd te hebben kan deze bedekt worden met pvc, linoleum, rubber, tapijt, parket (laagdikte ≥ 3 mm) en tegels.

 



Links

www.bostik.com

Tags

Nieuws, interieur, inrichting, wonen, woning, woon, residentieel, project, vloer, vloerbedekking, pvc, vinyl, parket, hout, laminaat, stoffering, ondervloer, lijm, vakkleding, ondertapijt, egaline, egalisatie, egaliseren, reparatie, mortel, gietvloer, naamswijziging, #bostik, #niboplan, #masterplanalpha

Gerelateerd nieuws
Idd Cologne met designfestival
Idd Cologne gaat een samenwerking aan met het nieuwe Design Season Cologne. Samen met Orgatec moet eind oktober 2026 een gezamenlijke designweek ontstaan die de beurs, de stad en de creatieve sector dichter bij elkaar brengt.
lees verder
Wastafel blikvanger badkamer
[Sponsored artikel] - Wanneer je de badkamer gaat inrichten, dan wordt er vooral gedacht aan de indeling, de tegels en hoe het bad of de doucheruimte eruit moet zien. Maar het is de wastafel die je het vaakst gebruikt.
lees verder
Interieurafwerking zit in details
[Sponsored artikel] - Het verschil tussen een amateuristisch en professioneel interieur zit vaak in kleine details die het echt helemaal afmaken en die ervoor zorgen dat de totale beleving stijgt.
lees verder
Circulair collectief voor kantoren
Negen bedrijven hebben zich verenigd in Captains of the New Industry. Het nieuwe collectief wil opdrachtgevers, architecten en ontwerpers eenvoudiger toegang bieden tot circulaire oplossingen voor kantoorinrichting.
lees verder
 
Flanders Flooring Days groeit
lees verder

Ontvang het allerlaatste interieurnieuws dagelijks in uw mailbox!

Vul uw e-mailadres in en ontvang dagelijks het allerlaatste interieurnieuws van uw voorkeuren.

aanmelden
Aan de informatie op deze website kunnen geen rechten ontleend worden