Nederlandse merken op Imm

Donderdag 07 december 2023

Tijdens de aankomende Internationale Meubelbeurs (IMM) in Keulen slaan negen Nederlandse interieurmerken de handen ineen door gezamenlijk een platform te creëren in Hal 3.2.
Nederlandse merken op Imm

Artifort, De Ploeg, Hollands Licht, Label Vandenberg, Longbarn, Metaform, Montis (foto: eigen stand tijdens vorige editie), Pilat&Pilat en Pode staan als collectief op de internationale interieruvakbeurs Imm in Keulen komende januari. Samen willen zijn ‘op deze duurzame wijze een nieuwe invulling geven aan vak- en consumentenbeurzen, met als doel bezoekers een verrassende en vernieuwende ervaring te bieden’.

 

Het collectief, dat wordt gesteund door de Imm-organisatie, is gericht op het efficiënt delen van faciliteiten en ruimte om materialen en kosten te optimaliseren. Hierdoor ontstaan niet alleen financiële voordelen, maar wordt ook duurzaamheid bevorderd door hergebruik van materialen na de beursperiode. In samenwerking met de Eindhovense designstudio Raw Color is een overkoepelend presentatieconcept ontwikkeld. Het concept heet 'Verweven in Design' en wordt gekenmerkt door een overduidelijke weefstructuur die de samenwerking tussen de merken symboliseert. Hierbij blijft voldoende ruimte voor de individuele merken om hun producten en identiteit op een onderscheidende manier te presenteren.

 

Tijdens Imm (van 14 tot en met 18 januari in de Kölnmesse in Keulen) zijn speciale activiteiten gepland, waaronder een VIP-dag voor retailers op zondag, inclusief busvervoer, en een borrel op maandag voor designers, pers en interieurprofessionals. Dit belooft volgens het collectief een unieke Imm-ervaring te worden voor iedereen met een passie voor Nederlands design.

 

Meer info over Imm en entree-tickets kopen.



Links

www.imm-cologne.com
www.imm-cologne.de
www.koelnmesse.be
www.koelnmesse.nl
www.koelnmesse.de
www.livingkitchen-cologne.de
www.artifort.com/nl/
www.deploeg.com
www.hollandslicht.eu
www.label.nl
www.longbarncompany.com
www.metaformmeubelen.nl
www.montis.nl
www.pilat.nl
www.pode.eu/nl

Tags

Nieuws, interieur, meubel, wonen, woning, woon, meubel, meubelwinkel, meubelretail, meubelsector, e-commerce, online, internetshop, congres, meubelcongres, netwerk, bijeenkomst, symposium, meubelhandelaar, winkelier, retail, design, designmeubel, meubelbeurs, meubelvakbeurs, vakbeurs, show, event, evenement, beurs, imm, meubilair, woonkamer, slapen, slaapkamer, badkamer, meubilair, matras, slaapsysteem, textiel, behang, vloer, verlichting, licht, accessoire, badkamer, projectinrichting, stof, behang, wandbekleding, karpet, RS Vision Expo, Interzum, plaatmateriaal, beslag, koeln, keulen, koelnmesse, messe, Köln, KölnMesse, Living Interiors, project, kantoor, huisshow, evenement, meubel, stoel, fauteuil, tafel, bank, indoor, outdoor, binnen, buiten, tuin, tuinmeubel, garden, serre, lounge, design, ontwerp, talent, #imm, #immcologne, #imm24, #imm2024, #puretalents, #puretalents2024

Gerelateerd nieuws
Ikea verlaagt weer prijzen
Ikea gaat door met prijsverlagingen, na de eerste rondes van vorig jaar.
lees verder
Kraaijeveld nieuwe verkoopbaas Intr
Per 1 juni is Simon Kraaijeveld de nieuwe commercieel manager van Intr. Kraaijeveld zal leidinggeven aan het salesteam van Intr en de Intr-Points.
lees verder
 
Interieur Carriere op Incoda 2025
lees verder
Kies professioneel interieuradvies
[Sponsored artikel] - Ga je binnenkort verhuizen of ben je van plan om je gehele bestaande interieur te vernieuwen? Dan staat je nog veel te wachten. En is het slim om een stylist in de arm te nemen.
lees verder
Vakmanschap in de praktijk
Een groep studenten Interieurvakman van het Deltion college volgde onlangs een trainingsdag bij Cotap.
lees verder

Ontvang het allerlaatste interieurnieuws dagelijks in uw mailbox!

Vul uw e-mailadres in en ontvang dagelijks het allerlaatste interieurnieuws van uw voorkeuren.

aanmelden
Aan de informatie op deze website kunnen geen rechten ontleend worden