Navem wordt Interieur Unie

Maandag 18 december 2023

Navem, bekend als de Belgische vereniging voor interieurzaken, heeft haar naam veranderd naar Interieur Unie. Tijdens het recente meubelcongres onthulde voorzitster Goele Vermeeren niet alleen de nieuwe naam, maar ook een fris logo en de toekomstplannen.
Navem wordt Interieur Unie

Waarom deze verandering? De nieuwe naam, Interieur Unie, weerspiegelt volgens de vereniging de ambitie om de sector te versterken en de belangen van verschillende interieurwinkels te behartigen. Het doel is duidelijk: de leden meer op de kaart zetten en de impact op het beleid vergroten. Hoewel de kernactiviteiten zoals adviseren, beschermen, informeren, inspireren, netwerken en communiceren behouden blijven, markeert de naamsverandering een bredere en diepere focus op de gehele interieursector in België.

 

Interieur Unie verwelkomt nu alle retailers in wooninrichting, waaronder meubelzaken, slaapwinkels, keukenzaken, outdoorspecialisten, badkamerzaken, verlichtingszaken, decoratiewinkels en maatwerkbedrijven, zolang ze voor minstens 70% fysiek verkopen. Deze inclusiviteit biedt ook ruimte voor hybride zaken, waardoor een diverse groep retailers van alle voordelen kan genieten.

 

Wat kunnen leden verwachten van Interieur Unie? Naast het fungeren als spreekbuis voor de sector naar stakeholders zoals fabrikanten, politiek, pers en consumenten, wordt Interieur Unie een expertisecentrum. De vereniging wil haar leden federeren, informeren, faciliteren en inspireren met als ultiem doel om hun bedrijven te verbeteren en klaar te maken voor de toekomst.

 

In 2024 organiseert de vereniging een consumentenonderzoek, gericht op aankoopbeslissingen. Hiermee wil Interieur Unie haar leden helpen om hun aanbod beter af te stemmen op de verwachtingen van consumenten en hun diensten te optimaliseren. Het resultaat wordt tijdens het volgende congres wereldkundig gemaakt.



Links

www.interieurunie.be
www.navem.be

Tags

Nieuws, interieur, inrichting, wonen, woning, woon, meubel, meubelwinkel, meubelretail, meubelsector, e-commerce, online, internetshop, congres, navem, meubelcongres, netwerk, bijeenkomst, symposium, meubelhandelaar, winkelier, retail, lokaal, held, lokale, personalia, #navem, #fedustria, #interieurunie

Gerelateerd nieuws
Fonq en Naduvi verkocht
De curatoren van woonwebwinkel Fonq hebben de handelsnamen Fonq en Naduvi verkocht. Dat melden verschillende media op basis van informatie uit het faillissementsdossier.
lees verder
 
Vernieuwde Meubelbeurs wereld
lees verder
Jansen nieuwe directeur Modint
Maurice Jansen treedt aan als nieuwe Algemeen Directeur van Modint, de brancheorganisatie voor mode, interieur, tapijt en textiel.
lees verder
Grote nieuwe beddenwinkel
Zitmaxx Wonen - retailer in meubelen, verlichting en woonaccessoires - opent in Ter Aar (bij Alphen aan de Rijn) een van de grootste beddenwinkels van Nederland.
lees verder
 
MD weg uit ETC per september
lees verder

Ontvang het allerlaatste interieurnieuws dagelijks in uw mailbox!

Vul uw e-mailadres in en ontvang dagelijks het allerlaatste interieurnieuws van uw voorkeuren.

aanmelden
Aan de informatie op deze website kunnen geen rechten ontleend worden