Navem wordt Interieur Unie

Maandag 18 december 2023

Navem, bekend als de Belgische vereniging voor interieurzaken, heeft haar naam veranderd naar Interieur Unie. Tijdens het recente meubelcongres onthulde voorzitster Goele Vermeeren niet alleen de nieuwe naam, maar ook een fris logo en de toekomstplannen.
Navem wordt Interieur Unie

Waarom deze verandering? De nieuwe naam, Interieur Unie, weerspiegelt volgens de vereniging de ambitie om de sector te versterken en de belangen van verschillende interieurwinkels te behartigen. Het doel is duidelijk: de leden meer op de kaart zetten en de impact op het beleid vergroten. Hoewel de kernactiviteiten zoals adviseren, beschermen, informeren, inspireren, netwerken en communiceren behouden blijven, markeert de naamsverandering een bredere en diepere focus op de gehele interieursector in België.

 

Interieur Unie verwelkomt nu alle retailers in wooninrichting, waaronder meubelzaken, slaapwinkels, keukenzaken, outdoorspecialisten, badkamerzaken, verlichtingszaken, decoratiewinkels en maatwerkbedrijven, zolang ze voor minstens 70% fysiek verkopen. Deze inclusiviteit biedt ook ruimte voor hybride zaken, waardoor een diverse groep retailers van alle voordelen kan genieten.

 

Wat kunnen leden verwachten van Interieur Unie? Naast het fungeren als spreekbuis voor de sector naar stakeholders zoals fabrikanten, politiek, pers en consumenten, wordt Interieur Unie een expertisecentrum. De vereniging wil haar leden federeren, informeren, faciliteren en inspireren met als ultiem doel om hun bedrijven te verbeteren en klaar te maken voor de toekomst.

 

In 2024 organiseert de vereniging een consumentenonderzoek, gericht op aankoopbeslissingen. Hiermee wil Interieur Unie haar leden helpen om hun aanbod beter af te stemmen op de verwachtingen van consumenten en hun diensten te optimaliseren. Het resultaat wordt tijdens het volgende congres wereldkundig gemaakt.



Links

www.interieurunie.be
www.navem.be

Tags

Nieuws, interieur, inrichting, wonen, woning, woon, meubel, meubelwinkel, meubelretail, meubelsector, e-commerce, online, internetshop, congres, navem, meubelcongres, netwerk, bijeenkomst, symposium, meubelhandelaar, winkelier, retail, lokaal, held, lokale, personalia, #navem, #fedustria, #interieurunie

Gerelateerd nieuws
Leenbakker winkels deels naar Jysk
Jysk neemt negen locaties over van Leen Bakker België, dat recent de verkoop van alle 44 winkels heeft aangekondigd.
lees verder
Preview Meubelbeurs Brussel 2025
Van zondag 2 tot en met woensdag 5 november toont Meubelbeurs Brussel weer de veelzijdigheid van de Europese interieurwereld. Van Pools eikenhout tot Spaanse matrassen en Belgische meubelklassiekers.
lees verder
Digitaal Product Paspoort voor textiel
De Nederlandse textiel- en modesector is op weg naar het Digital Product Passport: kansen én uitdagingen in beeld.
lees verder
Idd Cologne: interieur leeft in de stad
De eerste editie van Interior Design Days cologne (Idd Cologne) nam de Duitse stad vier dagen over. Geen traditionele beursvloer dit keer, maar een levendig stadsfestival waarin 106 merken zich verspreidden over 16 bijzondere locaties.
lees verder
 
VT Wonen stijlhuis
lees verder

Ontvang het allerlaatste interieurnieuws dagelijks in uw mailbox!

Vul uw e-mailadres in en ontvang dagelijks het allerlaatste interieurnieuws van uw voorkeuren.

aanmelden
Aan de informatie op deze website kunnen geen rechten ontleend worden