Natuurlijk en tijdloos Pierre Frey

Woensdag 09 september 2020

Dit najaar presenteert Pierre Frey de eerste collectie wandbekleding in de Natecru Textures serie. De naam verraad het al, natuurlijke en ecru tinten staan hierin centraal.
Natuurlijk en tijdloos Pierre Frey
Natuurlijk en tijdloos Pierre Frey Natuurlijk en tijdloos Pierre Frey

Ecru is natuurlijk en natuurlijk is eeuwig, dat is het devies van editeur Pierre Frey als het gaat om de nieuwe collectie Natecru Textures 1. De Natecru Textures 1 behangcollectie van Pierre Frey echoet volgens de Franse fabrikant de voorgaande Natecru textiel collecties. De collectie is samengesteld uit natuurlijke materialen in een range van kleuren die beperkt zijn tot wit, ecru en beiges.

 

De prints doen denken aan natuurlijke vezels, zoals sisal en hout, gecomplementeerd door gelamineerde stoffen op een non woven backing. Andere kwaliteiten zijn handgemaakte zijden weefsels, afgewerkt met een satijnen of matte finish. Metallic elementen in het behang zorgen volgens Pierre Frey voor een bijzonder lichtspel op de wand. Door de diversiteit van de designs is de eerste Natecru behangcollectie volgens Pierre Frey zowel modern als tijdloos.   

 

De stoffen van Pierre Frey worden in Nederland verdeeld door Brugman uit Landsmeer. De Belgische agent is Atsceau uit Brussel.



Links

www.atsceau.com
www.brugmanbv.nl
www.pierrefrey.com

Tags

Nieuws, interieur, inrichting, wonen, woning, woon, residentieel, project, kantoor, ziekenhuis, hospitaal, hospitality, gordijn, stof, raambekleding, raamdecoratie, gordijn, kussen, stof, behang, wandbekleding, confectie, textiel, bekleding, stofferen, stoffering, woningstofferen, woninginrichting, woninginrichter, #brugman, #atsceau, #pierrefrey, #NatecruTextures1

Gerelateerd nieuws
Proposte goed bezocht
De inkoopbeurs voor stoffen Proposte in Como is weer afgesloten na drie dagen vol activiteiten met zelfde aantal bezoekers als voorgaande jaar.
lees verder
Uitbreiding de Binnenhuisadviseurs
Smit Wonen in Sfeer, specialist in woontextiel uit Leiden, sluit zich aan bij het collectief van De Binnenhuisadviseurs.
lees verder
Michael naar Woonspecialist
Bij De Woonspecialist, een winkelformule van franchise-organisatie Comafin uit Goor, is een ervaren en bekende, nieuwe formule manager aan de slag gegaan.
lees verder
Jysk heropent drie winkels
Jysk blijft maar bezig met openen: de meubelketen lukte het om in één week tijd nog eens drie compleet vernieuwde winkels in Nederland op te leveren.
lees verder
 
De Ploeg samen met DQG
lees verder

Ontvang het allerlaatste interieurnieuws dagelijks in uw mailbox!

Vul uw e-mailadres in en ontvang dagelijks het allerlaatste interieurnieuws van uw voorkeuren.

aanmelden
Aan de informatie op deze website kunnen geen rechten ontleend worden