Najaarsdata DWI bekend

Dinsdag 06 juni 2023

De zomer staat alweer voor de deur, maar in september vinden weer verschillende evenementen plaats. Van 10-13 september staan de Najaarsvakdagen gepland in De Woonindustrie.
Najaarsdata DWI bekend

Nog even een kleine samenvatting van de merken die nieuw zijn in het showroomcentrum, of zijn teruggekeerd. Een belangrijk toevoeging aan de slaapafdeling is de Recor Group. Het bedrijf komt met de merken Recor, Sofabed en Recor Bedding naar Nieuwegein. Gordijnstoffen worden vertegenwoordigd door de firma Royal Vriesco met het merk A House of Happiness. Oude bekenden die terugkeren zijn Madam Stoltz en Gift Stories, met hun merken 58Products, Incado, Livingly, Räder, Sirius, The Organic Company, Wax Design en Canairi. EM Living en Maxfurn hebben hun samenwerking met De Woonindustrie verlengd.

 

In de zomerperiode vinden geen wekelijkse Marketdays plaats. Van maandag 10 juli t/m vrijdag 1 september is De Woonindustrie daarom uitsluitend op afspraak te bezoeken. Vanaf maandag 4 september gaan de reguliere Marketdays weer van start.



Links

www.dewoonindustrie.nl

Tags

Nieuws, interieur, inrichting, woning, woon, wonen, project, kantoor, retail, stylist, binnenhuisarchitect, design, beurs, show, huisshow, evenement, vakbeurs, tentoonstelling, event, marketday, vakdagen, najaarsvakdagen, #woonindustrie, #dwi, #dewoonindustrie, #dwivakdagen

Gerelateerd nieuws
800 banen minder bij Ikea
De ingka Group kondigt een vereenvoudigde organisatiestructuur aan om de lange termijn ambities waar te maken, waarbij 800 functies komen te vervallen.
lees verder
 
Ode aan de moeraslanden
lees verder
Zwaan van Rietveld terug
De Zwaan, een fauteuil die Gerrit Rietveld in 1958 ontwierp voor de Wereldtentoonstelling Brussel 1958, is opnieuw in productie genomen door Pastoe. Het ontwerp krijgt daarmee een nieuwe plek binnen het hedendaagse interieur.
lees verder
Aanpassing garantiebeleid
De meubelketen Seats and Sofas compenseert gedupeerde consumenten en past haar garantiebeleid aan na ingrijpen van de Autoriteit Consument & Markt (ACM).
lees verder
 
Kunst, design en vakmanschap
lees verder

Ontvang het allerlaatste interieurnieuws dagelijks in uw mailbox!

Vul uw e-mailadres in en ontvang dagelijks het allerlaatste interieurnieuws van uw voorkeuren.

aanmelden
Aan de informatie op deze website kunnen geen rechten ontleend worden