Moroso en Diesel in Shanghai

Dinsdag 12 november 2019

Moroso en Diesel Living tonen binnenkort in Shanghai hun nieuws, vooral de rijke oogst uit het Milanese voorjaar.
Moroso en Diesel in Shanghai
Moroso en Diesel in Shanghai Moroso en Diesel in Shanghai Moroso en Diesel in Shanghai Moroso en Diesel in Shanghai Moroso en Diesel in Shanghai

De Italiaanse meubelfabrikant is van 20-22 november met twee stands te vinden in het Shanghai Exhibition Center (SEC): een voor Moroso zelf en een voor Diesel Living.

Zo wordt bijvoorbeeld de Precious-collectie (foto 1) getoond, ontworpen door de Deense ontwerper Johannes Torpe, bij zijn eerste samenwerking met Moroso. De Precious-stoelen zijn ontworpen met als doel om ze licht en elegant te maken, maar ook solide genoeg voor gebruik in projecten.

Daarnaast is er de Gogan (foto 2), een zachte bank ontworpen door Patricia Urquiola. De rugleuning en zitting worden verbonden door steunen die de bank een licht gevoel geven, waardoor deze boven de grond lijkt te hangen.
Naast de bank zal ook de fauteuil uit de Gogan-collectie in marmer-look jacquardstof Terrazzo, ontworpen door Patricia Urquiola voor Moroso en geproduceerd door Limonta, te zien zijn.

De Pipe fauteuil (foto 3) van Sebastian Herkner heeft een robuuste structuur gebouwd met een gepoedercoate aluminium buis met een diameter van 80 mm. Daarop zit een rond zitkussen en een een comfortabele beugel als rugleuning.

De recente (Love Me) Tender-bankcollectie (foto 4 toont één uitvoering) van Patricia Urquiola heeft een aluminium frame, afgeronde houten poten, royale kussens en horizontale oppervlakken. Het bevat slechts een paar componenten die eenvoudig te monteren en uit te wisselen zijn.

De wanden van de stand worden versierd door nieuwe collectie, The 7 Playds, gemaakt door Elena Sanguanke. Vakmanschap met een moderne twist: stoppen, patchwork, zelfkanten, borduureffecten en zwevende draden zijn applicaties op deze handgeweven plaids.

Diesel Living with Moroso toont eveneens de meest recente collecties, zoals AeroZeppelin, Assembly, de Nebula-bank in de nieuwe Light-versie (foto 5) en de Perf-collectie in de Broken Stripes-afwerking (foto 6) en Pylon tafel.

Moroso-agent voor België is Tradix en voor Nederland Burik en Burik.




Links

www.burikenburik.nl
www.moroso.it
www.salonemilano.cn/en
www.tradix.be

Tags

Nieuws, interieur, inrichting, woning, woon, wonen, project, kantoor, bank, zitbank, zitmeubel, fauteuil, stoel, hoekbank, velours, karpet, kleed, vloerkleed, meubel, tafel, B2B, #burikenburik, #moroso, #salonemilano, #salonedelmobile, #salonemilanoshanghai, #tradix

Gerelateerd nieuws
 
Uitbreiding slapen Heimtextil
lees verder
Retourbeleid gordijnen
Het gordijnenmerk A house of hapiness van Royal Vriesco start met een duurzaam retourbeleid voor gordijnen.
lees verder
Uitkijken naar Najaarsvakdagen
De voorbereidingen voor de Najaarsvakdagen 2025 zijn in volle gang. De Woonindustrie zet in op een inspirerende vakbeurs waar interieurprofessionals kunnen rekenen op een krachtig aanbod van merken in meubelen, verlichting, design, accessoires, slaapcomfort, vloeren en wand- en raamdecoratie.
lees verder
 
Label Vandenberg samen met Bryck
lees verder
Nieuwe commissaris EK retail
Ondernemer Paul Berden van de bekende winkelketen Berden uit Venlo-Blerick treedt toe tot Raad van Commissarissen van EK Retail.
lees verder

Ontvang het allerlaatste interieurnieuws dagelijks in uw mailbox!

Vul uw e-mailadres in en ontvang dagelijks het allerlaatste interieurnieuws van uw voorkeuren.

aanmelden
Aan de informatie op deze website kunnen geen rechten ontleend worden