Moooi lanceert Drape Light

Dinsdag 08 oktober 2024

Lifestylemerk Moooi introduceert de Drape Light, een hangend verlichtingsarmatuur dat volgens het bedrijf een minimalistische geometrie en organisch design combineert.
Moooi lanceert Drape Light
Moooi lanceert Drape Light Moooi lanceert Drape Light

De Drape Light is een nieuw ontwerp van de Canadese ontwerper Jamie Wolfond. Het armatuur combineert een minimalistische geometrische structuur met de vloeiende lijnen van een 3D-gebreide polyester kap. Het ontwerp zorgt volgens Moooi voor een subtiel en sfeervol lichtspel, doordat de kap als een gordijn elegant over twee glazen buizen hangt die led-lampjes bevatten. Dit spel van licht en schaduw voegt een kunstzinnig element toe aan elke ruimte.

 

Wolfond, bekend om zijn innovatieve en experimentele aanpak, omschrijft zijn werk als een 'hands-on' benadering van design. Zijn onderzoek naar materiaal en geometrie leidde tot een verlichtingsarmatuur dat niet alleen praktisch is, maar ook esthetisch indrukwekkend. De Drape Light is beschikbaar in twee maten, 78 cm en 118 cm, zodat deze in verschillende soorten ruimtes kan worden toegepast. Beide varianten hebben dezelfde breedte, wat zorgt voor een visuele consistentie, ongeacht de maat. Het ontwerp past volgens het bedrijf in zowel moderne als klassieke interieurs.

 

De Drape Light is vanaf 8 oktober 2024 verkrijgbaar via de website en geselecteerde dealers.



Links

www.moooi.com

Tags

Nieuws, interieur, inrichting, wonen, woning, verlichting, lamp, hanglamp, led, armatuur, licht, hanglamp, design, mooi, #moooi

Gerelateerd nieuws
Bestellen bij Fonq onmogelijk
Bij de webshops van Fonq en Naduvi kunnen klanten momenteel geen bestellingen plaatsen. Op beide sites verschijnt een melding dat er tijdelijk geen betalingen worden geaccepteerd. Dat melden verschillende retailmedia nadat de holding achter de platforms uitstel van betaling heeft aangevraagd.
lees verder
Innovatie versnelt op Light+Building
Light+Building 2026 liet zien hoe snel innovatie in de sector momenteel gaat. Tijdens de zesdaagse vakbeurs in Frankfurt presenteerden bijna 2.000 exposanten nieuwe technologieën (digitalisering, elektrificatie en slimme lichtoplossingen) voor gebouwen, steden en interieurtoepassingen.
lees verder
Fonq vraagt uitstel van betaling
De Fonq Group, de holding achter de woonmerken Fonq en Naduvi, heeft bij de rechtbank uitstel van betaling aangevraagd.
lees verder
 
JD betreedt NL markt met Joybuy
lees verder
Uitbreiding kleinere winkels
Ikea groep opent 20 kleine winkels in Europa en Noord-Amerika om zo beter bereikbaar te worden voor consumenten in steden.
lees verder

Ontvang het allerlaatste interieurnieuws dagelijks in uw mailbox!

Vul uw e-mailadres in en ontvang dagelijks het allerlaatste interieurnieuws van uw voorkeuren.

aanmelden
Aan de informatie op deze website kunnen geen rechten ontleend worden