Mood Brussel geannuleerd

Dinsdag 02 juli 2019

De internationale textielvakbeurzen Mood & Indigo aankomende september gaan niet door. Easyfairs heeft eind vorige week besloten te stoppen met de organisatie.
Mood Brussel geannuleerd

In april liet Easyfairs nog weten het concept van de beurs aangepast en uitgebreid te hebben: op Mood mochten niet alleen high-end fabrikanten en producenten van meubel-, raam- en wandbekleding exposeren, maar ook leveranciers van (high-end) bed-, bad en tafellinnen, tapijt, karpetten en outdoor materialen zouden welkom zijn geweest van 10-12 september.

De stopzetting wordt veroorzaakt door een algemene afnemende marktevolutie sinds 2008, zo meldt Easyfairs op de Mood-website. Anderzijds wordt te weinig committent getoond door een aantal specifieke belangrijke spelers op de markt. Als gevolg daarvan concludeerde Easyfairs, die de beurs voor de eerste keer zou organiseren, dat er helaas te weinig steun was om beide beurzen op korte en lange termijn succesvol te organiseren.

 

P.S. 22-07-2019: Inmiddels is een alternatief event gepland.

 



Links

www.easyfairs.com
www.moodbrussels.com
www.indigobrussels.com
www.tour-taxis.com/nl

Tags

Nieuws, interieur, inrichting, woon, wonen, slapen, woning, stof, bekleding, textiel, meubelstof, gordijn, wandbekleding, tafellinnen, badlinnen, bedlinnen, Mood, Indigo, textielbeurs, Brussel, beurs, show, event, trend, trendboek, evenement, origin, original, origineel, design, brussel, bruxelles, tour taxis, moodbrussels, stoppen, annuleren, gestopt, geannuleerd, gecancelled, #moodbrussels, blue drop, bluedrop, award, #moodbxl, #indigobxl, ##tourtaxis, #artexiseasyfairs, #artexis, #easyfairs, #iide, #flandersexpo

Gerelateerd nieuws
Idd Cologne met designfestival
Idd Cologne gaat een samenwerking aan met het nieuwe Design Season Cologne. Samen met Orgatec moet eind oktober 2026 een gezamenlijke designweek ontstaan die de beurs, de stad en de creatieve sector dichter bij elkaar brengt.
lees verder
 
Ruimtelijk manifest
lees verder
Wastafel blikvanger badkamer
[Sponsored artikel] - Wanneer je de badkamer gaat inrichten, dan wordt er vooral gedacht aan de indeling, de tegels en hoe het bad of de doucheruimte eruit moet zien. Maar het is de wastafel die je het vaakst gebruikt.
lees verder
Interieurafwerking zit in details
[Sponsored artikel] - Het verschil tussen een amateuristisch en professioneel interieur zit vaak in kleine details die het echt helemaal afmaken en die ervoor zorgen dat de totale beleving stijgt.
lees verder
Flinders gaat verder als Connox
De merknaam Flinders verdwijnt op termijn uit de markt. De Nederlandse online woonwinkel draagt de exploitatie van zijn webshop over aan zusterbedrijf Connox en wordt onderdeel van een Europees merk.
lees verder

Ontvang het allerlaatste interieurnieuws dagelijks in uw mailbox!

Vul uw e-mailadres in en ontvang dagelijks het allerlaatste interieurnieuws van uw voorkeuren.

aanmelden
Aan de informatie op deze website kunnen geen rechten ontleend worden