Monroe herleeft bij Bessa

Vrijdag 02 november 2018

De Portugese fabrikant Bessa heeft een wel heel bijzondere lamp ontwikkeld in samenwerking met Rug´Society.
Monroe herleeft bij Bessa
Monroe herleeft bij Bessa Monroe herleeft bij Bessa Monroe herleeft bij Bessa

De bekende sexy pin-up uit de jaren 50, Marilyn Monroe, herleeft in het ontwerp voor de lamp Monroe. Haar sensuele benen en de lampenkap als jurk, doen meteen herinneren aan de diva.

De lamp is verkrijgbaar als special edition vloerlamp (foto 2 midden) en in de gewone uitvoering als wandlamp (foto 2 rechts) en als vloerlamp (foto 2, links).

De voet is gemaakt van massief messing (foto 3) met een antioxidant vernis, gemaakt door Bessa. De kap is van stof (foto 4), gemaakt door Rug Society. Afmetingen:
- special edition vloerlamp: 60 cm breed, 205 cm hoog, diepte 60 cm
- gewone vloerlamp: 40 cm breed, 180 cm hoog, 40 cm diep
- gewone wandlamp: 20 cm breed, 170 cm hoog, 20 cm diep

Bessa produceert meubelen, lampen en accessoires, Rug Society is fabrikant van interieurtextiel en karpetten.

 



Links

www.bessadesign.com
www.rugsociety.eu

Tags

Nieuws, interieur, inrichting, woon, wonen, woning, residentieel, spiegel, accessoire, decoratie, meubel, stoel, buismeubel, lamp, vloerlamp, hanglamp, pinup, pin-up, sexy, #bessadesign, #rugsociety, marilyn monroe, monroe

Gerelateerd nieuws
Hout maakt gelukkig
Ons brein houdt van hout, zo blijkt uit neurowetenschappelijk onderzoek dat recent is uitgevoerd en door brancheorganisatie Fedustria naar buiten is gebracht.
lees verder
Bruisende editie Incoda
Het interieurvakevent Incoda in Gorinchem sluit een bruisende editie af met veel bezoekers en enthousiasme over de uitstraling en het aanbod.
lees verder
Circulaire ontwerpwedstrijd Incoda
Tijdens het interieurvakevent Incoda (Interieur Collectie Dagen) afgelopen zondag tot dinsdag werden er duurzame ciculaire producten getoond en door een jury beoordeeld. Erperium werd de winnaar met Cliff Refine!
lees verder
Idd Cologne 2025: designstad Keulen
Met Idd Cologne heeft de internationale interieurbranche er dit najaar een nieuw evenement bij. Van 26 tot en met 29 oktober verandert Keulen in een open podium voor hedendaags interieurdesign, verspreid over circa 25 locaties in de stad.
lees verder
Pendelarmatuur van karton
De Zweedse verlichtingsfabrikant Fagerhult heeft een nieuw pendelarmatuur gelanceerd dat grotendeels is gemaakt van gerecycled karton. Het model, genaamd Wrapped, is volgens het bedrijf het eerste premium armatuur in zijn soort.
lees verder

Ontvang het allerlaatste interieurnieuws dagelijks in uw mailbox!

Vul uw e-mailadres in en ontvang dagelijks het allerlaatste interieurnieuws van uw voorkeuren.

aanmelden
Aan de informatie op deze website kunnen geen rechten ontleend worden