Molly Marais' fusie-servies

Dinsdag 14 juli 2015

Molly Marais (uitgesproken: Molly Maré) is een relatief nieuwe leverancier van servies die de producten als een interieur design label met een internationale uitstraling weet te presenteren.
Molly Marais' fusie-servies
Molly Marais' fusie-servies Molly Marais' fusie-servies Molly Marais' fusie-servies Molly Marais' fusie-servies Molly Marais' fusie-servies

Het Deense bedrijf uit Kopenhagen zal ook op diverse internationale beurzen acte de présence geven. In de Benelux is er gekozen voor ShowUp in Vijfhuizen en All4Home in Brussel.

De collectie wordt omschreven als een harmonieuze fusie tussen de Franse vintage en Scandinavische eenvoud. Wij menen ook een beetje Hollands Delfts Blauw-invloeden te herkennen. De ontwerpers en de sales en marketing mensen zijn gevestigd in het hart van Kopenhagen, terwijl het hoofdkantoor van Molly Marais is gevestigd in Tokio. Een fusie van internationale stijlen dus.

De Deense firma wordt in de Benelux vertegenwoordigd door At Home Agency uit Brugge, T: +32 (0)478 - 55 05 25, E: info@gifts-at-home.be.

 



Links

www.mollymarais.com
www.showup.nl
www.all4home-fair.be

Tags

Nieuws, interieur, inrichting, inspiratie, wonen, decoratie, tafeldekken, dekken, servies, aankleding, show, event, evenement, beurs, accessoire

Gerelateerd nieuws
800 banen minder bij Ikea
De ingka Group kondigt een vereenvoudigde organisatiestructuur aan om de lange termijn ambities waar te maken, waarbij 800 functies komen te vervallen.
lees verder
 
Kunst, design en vakmanschap
lees verder
Bestellen bij Fonq onmogelijk
Bij de webshops van Fonq en Naduvi kunnen klanten momenteel geen bestellingen plaatsen. Op beide sites verschijnt een melding dat er tijdelijk geen betalingen worden geaccepteerd. Dat melden verschillende retailmedia nadat de holding achter de platforms uitstel van betaling heeft aangevraagd.
lees verder
Fonq vraagt uitstel van betaling
De Fonq Group, de holding achter de woonmerken Fonq en Naduvi, heeft bij de rechtbank uitstel van betaling aangevraagd.
lees verder
 
JD betreedt NL markt met Joybuy
lees verder

Ontvang het allerlaatste interieurnieuws dagelijks in uw mailbox!

Vul uw e-mailadres in en ontvang dagelijks het allerlaatste interieurnieuws van uw voorkeuren.

aanmelden
Aan de informatie op deze website kunnen geen rechten ontleend worden