Modulaire werkplek in Maroncelli

Maandag 11 mei 2026

Tijdens de Milan Design Week 2026 presenteerde Bralco het nieuwe My Belle Sofa System. In de showroom aan Via Maroncelli 2 stond een modulaire inrichting centraal die inspeelt op veranderende werk- en ontmoetingsruimtes.
Modulaire werkplek in Maroncelli
Modulaire werkplek in Maroncelli Modulaire werkplek in Maroncelli

Met het My Belle Sofa System richt Bralco zich op werkplekken die in de loop van de tijd aangepast kunnen worden. Het concept bestaat uit losse modules, waaronder zitdelen, rugleuningen, open verticale elementen, planken, tijdschriftenrekken, draaibare tafels, cilindervormige kussens en accessoires voor opladen.

 

Volgens Bralco is het systeem ontworpen om niet als vaste opstelling te functioneren, maar juist mee te bewegen met veranderende manieren van werken. Modules kunnen worden gekoppeld of los van elkaar gebruikt, terwijl gestoffeerde onderdelen ook vervangen kunnen worden door houten of melamine oppervlakken.

 

De presentatie vond plaats in de showroom van Bralco in het Milanese Maroncelli District. Die wijk ontwikkelde zich de afgelopen jaren tot een belangrijk ontwerpgebied binnen de stad, mede door projecten als de toren van César Pelli en de Fondazione Giangiacomo Feltrinelli van Herzog & de Meuron. Tijdens de designweek groeide de omgeving opnieuw uit tot een belangrijk centrum voor presentaties en ontmoetingen binnen de ontwerpwereld.

 

De Nederlandse agent van Bralco is Elros Kantoormeubelen uit Den Bosch.



Links

www.bralco.it
www.elros.nl

Tags

Nieuws, interieur, inrichting, kantoor, project, bureau, buro, meubelen, thuiswerk, werkplek, bureau, werk, #mybellesofasystem, #bralco, #elros

Gerelateerd nieuws
Van ontmoeting naar verdieping
Destination Design 2027 introduceert True Stories: een ode aan de verhalen achter design en een nieuwe ruimtelijke ervaring van Judith Muijs.
lees verder
Opening Habitat in Nederlands
Habitat is nu ook concreet gestart in Nederland en Vlaanderen met een website in het Nederlands en met een volledig online strategie.
lees verder
Hogenkamp versterkt Trademart
Trademart Brussel heeft Jan Hogenkamp benoemd tot business unit manager Home & Living. De voormalig commercieel manager van De Woonindustrie gaat zich richten op de verdere ontwikkeling van de Home & Living-divisie.
lees verder
Red Dot voor Ahrend Cerene
De akoestische kantoorpod Ahrend Cerene heeft een Red Dot Design Award ontvangen. Tegelijk breidt Ahrend de collectie uit met nieuwe uitvoeringen en een samenwerking met het Nederlandse textielbedrijf Byborre.
lees verder
Trends op Incoda 2026
Het interieurvakevent Incoda aanstaande september in Gorinchem breidt het programma uit met trendlezingen, demonstraties en inspirerende interieurmerken.
lees verder

Ontvang het allerlaatste interieurnieuws dagelijks in uw mailbox!

Vul uw e-mailadres in en ontvang dagelijks het allerlaatste interieurnieuws van uw voorkeuren.

aanmelden
Aan de informatie op deze website kunnen geen rechten ontleend worden