Minotti opent showroom bij Co van der Horst

Vrijdag 14 juni 2019

Op 13 juni opende Minotti, de Italiaanse leverancier van designmeubelen, de nieuwe Minotti Studio bij Co van der Horst in Amstelveen. Deze bijzondere samenwerking is het gevolg van de langdurige relatie die families Minotti en Van der Horst met elkaar hebben.
Minotti opent showroom bij Co van der Horst
Minotti opent showroom bij Co van der Horst Minotti opent showroom bij Co van der Horst

De Minotti Studio bevindt zich op één niveau, met een oppervlakte van 200m². De studio is geïnspireerd door een luxe penthouse, met een woonkamer, eetkamer en tv-kamer. De uitstraling wordt bepaald door de witte plafonds, een warme visgraatvloer en het Granville-zitsysteem. Daarnaast is een grote open haard het middelpunt van de studio.

 

De studio kan volgens Co van der Horst perfect als inspiratiebron dienen voor alle designliefhebbers die op zoek zijn naar creatieve, hoogwaardige en elegante woonoplossingen. In de studio wordt gewerkt met een mix van harde en zachte materialen, zoals marmer en velours. Op zorgvuldig gekozen plekken liggen kleden die de ruimte een warme uitstraling moeten geven. Het licht wordt geregeld met een domoticasysteem.



Links

www.covanderhorst.nl
www.minotti.com

Tags

Nieuws, interieur, inrichting, wonen, meubel, bank, bankstel, zitmeubel, minotti, meubelwinkel, meubelretail, meubelsector, meubilair, woonkamer, interieurtextiel, textiel, vloeren, karpetten, haarden, open haard, domotica, domoticasysteem, flagship, store, studio, showroom, retail, winkel, meubelboulevard, indoor, binnen, Van der horst, #minotti, #covanderhorst

Gerelateerd nieuws
Stevige prijsstijging koopwoningen
Nederlandse koopwoningen zijn in juli bijna 9% duurder dan jaar eerder, zo meld het CBS in een recente rapportage.
lees verder
 
Duurzame stof van Umage
lees verder
Showup najaar 2025 trends
Over enkele weken vindt de najaarseditie van Showup plaats, ditmaal in de Sugarfactory in Halfweg. De beurs brengt weer een breed palet aan gevestigde merken, nieuwe labels, ontwerpers en agenten samen. Bezoekers doen daarnaast kennis op over de nieuwste kleuren- en materialentrends.
lees verder
Bescheiden groei bouw
Na een krimpjaar in 2024 ziet ABN AMRO bescheiden groei in de bouw de komende jaren. De sector groeit met name dankzij de woningbouw, terwijl er allerlei knelpunten zijn die de uitvoering van projecten afremmen.
lees verder
 
Homebound op Trendz
lees verder

Ontvang het allerlaatste interieurnieuws dagelijks in uw mailbox!

Vul uw e-mailadres in en ontvang dagelijks het allerlaatste interieurnieuws van uw voorkeuren.

aanmelden
Aan de informatie op deze website kunnen geen rechten ontleend worden