Minder bezoek voor Espritmeuble

Maandag 04 januari 2016

De vierde Espritmeuble in Parijs van 5-8 december trok 6% minder bezoekers dan het jaar ervoor, zo meldde het rapport van de organisator.
Minder bezoek voor Espritmeuble

Gezien het omstandigheden, doelend op de aanslagen op 13 november in Parijs, vond de organisatie het desalniettemin redelijk om dit toch een positief resultaat te noemen. Ook andere tentoonstellingen werden getroffen door een daling van het aantal bezoekers van tussen de 5% en 15%, vermoedelijk als gevolg van de angst voor nieuwe aanslagen.

De Espritmeuble werd bezocht door 8.742 mensen, die volgens de organisatie dan wel van zeer hoge kwaliteit waren: 65% van de bezoekers waren managers en belangrijke besluitvormers (2014: 47%). Uit België waren 11 en uit Nederland 4 merken op een totaal van een kleine 250 te vinden, voornamelijk uit Frankrijk en Zuid Europa, waaronder opvallend veel uit Portugal (36).

De volgende Espritmeuble: 3-6 december 2016, weer in het beurscomplex Porte de Versailles.

 



Links

www.espritmeuble.com

Tags

Nieuws, interieur, meubel, wonen, woning, woon, meubel, meubelsector, esprit meuble, parijs, paris, meubelbeurs, meubelvakbeurs, vakbeurs, show, event, evenement, beurs, meubilair, woonkamer, slapen, slaapkamer, meubilair, matras, slaapsysteem, verlichting, accessoire, huisshow

Gerelateerd nieuws
 
Kort dienstverband bij Himolla stopt
lees verder
Sterke groei woninginrichting februari
De Nederlandse detailhandel heeft 1,3% meer omgezet in februari 2026. De groei van meubel- en woninginrichtingswinkels is echter een stuk hoger.
lees verder
Krachtenbundeling beurzen
De woningstofferingsvakbeurs Incoda en de Hout Interieur Beurs bundelen hun krachten tijdens nieuw gezamenlijk vakevent in Gorinchem in september 2026.
lees verder
 
Frank & Flux met Linteloo
lees verder
Regendouche kiezen
[Sponsored artikel] - Een regendouche kiezen die past bij jouw badkamer en ritme? Een regendouche is meer dan een luxe douchekop en vaak het eerste waar je oog op valt in een moderne badkamer.
lees verder

Ontvang het allerlaatste interieurnieuws dagelijks in uw mailbox!

Vul uw e-mailadres in en ontvang dagelijks het allerlaatste interieurnieuws van uw voorkeuren.

aanmelden
Aan de informatie op deze website kunnen geen rechten ontleend worden