Minder bezoek voor Espritmeuble

Maandag 04 januari 2016

De vierde Espritmeuble in Parijs van 5-8 december trok 6% minder bezoekers dan het jaar ervoor, zo meldde het rapport van de organisator.
Minder bezoek voor Espritmeuble

Gezien het omstandigheden, doelend op de aanslagen op 13 november in Parijs, vond de organisatie het desalniettemin redelijk om dit toch een positief resultaat te noemen. Ook andere tentoonstellingen werden getroffen door een daling van het aantal bezoekers van tussen de 5% en 15%, vermoedelijk als gevolg van de angst voor nieuwe aanslagen.

De Espritmeuble werd bezocht door 8.742 mensen, die volgens de organisatie dan wel van zeer hoge kwaliteit waren: 65% van de bezoekers waren managers en belangrijke besluitvormers (2014: 47%). Uit België waren 11 en uit Nederland 4 merken op een totaal van een kleine 250 te vinden, voornamelijk uit Frankrijk en Zuid Europa, waaronder opvallend veel uit Portugal (36).

De volgende Espritmeuble: 3-6 december 2016, weer in het beurscomplex Porte de Versailles.

 



Links

www.espritmeuble.com

Tags

Nieuws, interieur, meubel, wonen, woning, woon, meubel, meubelsector, esprit meuble, parijs, paris, meubelbeurs, meubelvakbeurs, vakbeurs, show, event, evenement, beurs, meubilair, woonkamer, slapen, slaapkamer, meubilair, matras, slaapsysteem, verlichting, accessoire, huisshow

Gerelateerd nieuws
Weer comeback Habitat
Het woonmerk Habitat is opnieuw bezig om een comeback te maken in Europa. Er is onder andere een Nederlandse webshop is in aantocht.
lees verder
Nieuwe ontwerpen Pilat & Pilat
Pilat & Pilat presenteerde recent meerdere toevoegingen aan de collectie, onder meer een nieuwe eettafel, stoel en eetkamerbank, aangevuld met een fauteuilontwerp dat teruggrijpt op een eerder ontwerp uit de jaren negentig.
lees verder
Nieuwe directeur Wittmann
Wittmann Möbelwerkstätten krijgt een nieuwe algemeen directeur: Alice Wittmann, de achter-achterkleindochter van de oprichter. Zij neemt de leiding over met verantwoordelijkheid voor marketing, productontwikkeling en verkoop.
lees verder
Steigerhouten meubels lenteklaar?
[Sponsored artikel] - De winter is helaas nog niet voorbij. We moeten nog leven met een grijze lucht, koude wind en warme kleding. Toch kan jezelf al op de lente voorbereiden.
lees verder
Wereldwijd ontmoetingspunt
Frankfurt bevestigt haar positie als wereldwijd ontmoetingspunt voor interieur, design en projectinrichting met de beurzen Ambiente, Christmasworld en Creativeworld.
lees verder

Ontvang het allerlaatste interieurnieuws dagelijks in uw mailbox!

Vul uw e-mailadres in en ontvang dagelijks het allerlaatste interieurnieuws van uw voorkeuren.

aanmelden
Aan de informatie op deze website kunnen geen rechten ontleend worden