Mflor op Material Xperience

Donderdag 01 maart 2018

Van 13 tot en met 15 maart 2018 zal Mflor op het evenement Material Xperience in Ahoy Rotterdam een nieuwe vloercollectie tonen.
Mflor op Material Xperience

Material Xperience is een evenement voor creatieve professionals op het gebied van materiaalinnovatie dat over een kleine twee weken wordt gehouden. Op stand I45 zullen Mflor en T&M een inspirerende nieuwe ontwikkeling tonen: de Mflor Authentic Lake collectie (foto).

De Mflor Authentic collecties zijn al jarenlang bestsellers en onderscheiden Mflor als innovatief merk op PVC-vloeren gebied. Door de speciale productietechniek zijn Authentic Oak en Authentic Plank voorzien van een bijzondere ‘in register embossed’ toplaag. Hierbij volgt de structuur in de toplaag precies het design, zodat deze collecties de look and feel hebben van echt hout.

In de nieuwe Authentic Lake past Mflor deze techniek zelfs toe bij een afmeting van maar liefst 150 cm lengte. De populariteit van grotere afmetingen op de vloer neemt toe, zowel in consumenten- als in de projectmarkt.

 



Links

www.materia.nl
www.materialxperience.nl
www.mflor.com
www.textilesandmore.eu

Tags

Nieuws, interieur, inrichting, wonen, woning, woon, residentieel, project, vloer, parket, hout, pvc, lvt, vinyl, laminaat, leggen, stroken, strook, plank, steen, staal, ijzer, leer, hout, beton, stofferen, stoffering, visgraat, in register, embossed, embossing, #mflor, #mx18

Gerelateerd nieuws
Verkoop Belgische winkels Leenbakker
Woonwarenhuis Leenbakker (Home Fashion Group) leidt verlies in België en zet nu alle winkels te koop.
lees verder
Brinker organiseert Trendevent
Zes interieurmerken slaan dit najaar de handen ineen met Together On Trend in Bemmel. Het gezamenlijke event moet retailers en interieurprofessionals in oktober een compact en inspirerend overzicht geven van actuele collecties, trends en combinaties.
lees verder
Vertrek Desmet bij Unilin
Unilin bevestigt het nieuws dat Ruben Desmet, general manager laminate flooring, vertrekt bij het bedrijf.
lees verder
De Woonindustrie staat als een huis
Tijdens de Najaarsvakdagen op 7,8,9 en 15 & 16 september 2025 presenteert De Woonindustrie vlakbij Utrecht een krachtig aanbod van gevestigde merken én nieuwe spelers.
lees verder
Innovatieve visgraatvloer
Vloerenproducent Bjelin introduceert de innovatieve visgraatvloer Woodura. Distributeurs zijn Kerkhofs Parket en Gebrs. Willard
lees verder

Ontvang het allerlaatste interieurnieuws dagelijks in uw mailbox!

Vul uw e-mailadres in en ontvang dagelijks het allerlaatste interieurnieuws van uw voorkeuren.

aanmelden
Aan de informatie op deze website kunnen geen rechten ontleend worden