Mflor exposant op Bau

Woensdag 29 maart 2023

Bau München is een van de grootste bouwbeurzen van Duitsland en trekt veel internationale bezoekers. Mflor presenteert zich met een eigen stand.
Mflor exposant op Bau

Bau München is een beurs waar alle noviteiten uit alle aspecten uit de bouw getoond worden. Van bouwmaterialen tot IT infrastructuur en van architecten tot zonnepanelen. Op de Bau München kunt u letterlijk alles vinden om een complete woonwijk van a tot z op te tuigen. Deze beurs is een van de grootste bouwgerelateerde beurzen in Duitsland en trekt veel internationale bezoekers.

 

Ook Mflor international pesenteert zich op de Bau van 17-22 april 2023 in het beurscentrum Messe München. In de stand (nr. 408 - Hal A5) toont het vloerenbedrijf de nieuwste collecties van zowel Mflor als Solcora en wordt het nieuwe duurzame merk Extensu gelanceerd (daarover later meer). Zowel het Duitse als het Nederlandse team staat klaar om de bezoekers te ontvangen en uitgebreid te informeren over de noviteiten op de stand (zie foto).



Links

www.mflor.com
www.solcora.nl
www.bau-muenchen.com

Tags

nieuws, interieur, beurs, pvcvloeren, lijmvloeren, klikvloeren, presentatie, stand, internationaal, duitsland, munchen, bouwmaterialen, bouwbeurs, noviteiten, duurzaam, stand, beurscentrium, #bau, #solcora, #mflor, #extensu

Gerelateerd nieuws
FEP op Domotex
Op de Domotex zullen de leden van de Europese Parket Federatie (FEP), waaronder Kährs, Weitzer Parkett en Ter Hürne in de FEP Lounge hoogwaardige, duurzame parketoplossingen presenteren en zo de professionele uitwisseling en netwerken binnen de industrie bevorderen.
lees verder
Visgraat vloer: tijdloze elegantie thuis
[Sponsored artikel] - Op zoek naar een vloer die zowel stijlvol als tijdloos is? Bij Laminaat-plaza vind je een uitgebreide collectie laminaatvloeren, waaronder prachtige visgraat patronen die perfect passen in elk interieur.
lees verder
Omzet NL-retail september 2025 groeit
De Nederlandse detailhandel heeft in september 3,8% meer omgezet dan in september 2024, volgt uit cijfers van het CBS.De interieurbranche groeide mee.
lees verder
Leenbakker winkels deels naar Jysk
Jysk neemt negen locaties over van Leen Bakker België, dat recent de verkoop van alle 44 winkels heeft aangekondigd.
lees verder
 
NIeuw designconcept tapijttegels
lees verder

Ontvang het allerlaatste interieurnieuws dagelijks in uw mailbox!

Vul uw e-mailadres in en ontvang dagelijks het allerlaatste interieurnieuws van uw voorkeuren.

aanmelden
Aan de informatie op deze website kunnen geen rechten ontleend worden