Mflor exclusief via Unilin

Donderdag 09 januari 2025

Het PVC vloerenmerk Mflor en INTR hebben de samenwerking beëindigt. Mflor maakt bekend dat ze vanaf heden voor de Nederlandse retailmarkt exclusief samenwerkt met Unilin.
Mflor exclusief via Unilin
Mflor exclusief via Unilin Mflor exclusief via Unilin

Mflor werkt voor de Nederlandse retailmarkt voortaan exclusief samen met Unilin Flooring Nederland. Dat betekent dus dat Mflor en Intr de samenwerking hebben beëindigd. De meer intensieve samenwerking met Unilin biedt volgens Mflor biedt veel kansen om de markt nog professioneler te gaan bewerken en dealers optimaal te ondersteunen. Alle Nederlandse dealers kunnen de Mflor vloeren bestellen bij Unilin (voorheen Peitsman).

 

Textiles & More blijft overigens de projectdistributeur van Mflor vloeren in Nederland.

 

Directeur Eef van Leusden: 'Nu we nog intensiever met Unilin gaan samenwerken zien we voldoende kansen om de groeiambities die wij hebben samen te gaan realiseren. Unilin is met diverse merken een sterke partij voor de verkoop van vloeren in Nederland.'

 

Gevolg van deze intensievere samenwerking is dat de verkoopteams van Mflor en Unilin zeer intensief gaan samenwerken om de dealers beter te ondersteunen en snel te reageren op marktontwikkelingen. Dit zal zeker een extra impuls opleveren voor de verkoop van mflor vloeren in Nederland.

 

De nieuwe merkuitstraling van Mflor, gecombineerd met de introductie van aantrekkelijke nieuwe collecties en intensievere marktbewerking zal in 2025 verder uitgebouwd worden. Dit biedt voor alle klanten van Mflor veel mogelijkheden voor de verkoop.



Links

www.mflor.com
www.unilinflooring.nl
www.textilesandmore.eu
www.intr.nl

Tags

nieuws, interieur, distributie, groothandel, vloeren, pvcvloeren, exclusief, samenwerking, retailer, winkels, projecten, commercieel, visgraatvloeren, lijmvloeren, klikvloeren, marktbewerking, buitendienst, collecties, verkoop, merken, dealers, #mflor, #peitsman, #unilin, #t&m, #textilesandmore

Gerelateerd nieuws
 
Natuzzi sluit drie fabrieken
lees verder
Koopwoningen juli 26 iets duurder
De jaar op jaar prijsstijging van bestaande koopwoningen in Nederland vlakt verder af. Prijzen bestaande koopwoningen zijn in juli met 0,5% gestegen ten opzichte van maand eerder.
lees verder
Vertrouwen iets minder negatief
Het consumentenvertrouwen in Nederland is van -35 in juli naar -34 in augustus verbeterd en ook het oordeel over de economie is minder negatief.
lees verder
Hogere omzet bouw
De omzet in de bouw in Nederland was volgens Centraal Bureau voor de Statistiek (CBS) in het tweede kwartaal van 2026 5,2% hoger dan een jaar eerder.
lees verder
Tweedehandsplatform Ikea breder
Interieurketenbedrijf Ikea brengt haar tweedehandsplatform - na Spanje, Noorwegen, België en Luxemburg - nu ook naar Engeland. Voor een uitrol in Nederland is nog geen datum gepland.
lees verder

Ontvang het allerlaatste interieurnieuws dagelijks in uw mailbox!

Vul uw e-mailadres in en ontvang dagelijks het allerlaatste interieurnieuws van uw voorkeuren.

aanmelden
Aan de informatie op deze website kunnen geen rechten ontleend worden