Meubelstoffering uit oceaanafval

Woensdag 22 april 2020

Tessutica, onderdeel van de Beaulieu International Group, kondigt een nieuwe productlijn meubelbekledingsstoffen aan. De Greencare-stoffen zijn gemaakt met gerecyclede garens gemaakt van PET-flessen uit de oceanen en stortplaatsen en upcycled katoen van kledingstukken.
Meubelstoffering uit oceaanafval

De Greencare bekledingsstoffen van Tessutica zijn gecertificeerd onder het Global Recycle Standard (GRS) -label. De garens van deze stoffen zijn gemaakt door korrels die gewonnen worden uit plastic afval uit de zee. De stoffen zelf kunnen ook weer voor 100% worden gerecycled tot pellets. Voor de productie van de stoffen werkte Tessutica samen met het Seaqual-project, dat plastic afval terug in de productieketen brengt.

 

Tessutica is overigens niet het eerste, of laatste, bedrijf dat zeeafval gebruikt voor textielproductie. Zo introduceerde Ikea onlangs de Musselblomma collectie.



Links

www.beaulieufabrics.be
www.tessutica.com

Tags

Nieuws, interieur, inrichting, woon, wonen, slapen, woning, stof, bekleding, textiel, meubelstof, tapijt, tapijttegel, lvt, laminaat, parket, karpet, meubelstof, bekleding, beaulieu, domo, kast, industrie, producent, stofferen, stoffering, hergebruik, recycling, duurzaamheid #beaulieu, #beaulieuflooring, #beaulieuflooringsolutions, #bintg, #tessutica,

Gerelateerd nieuws
Hout maakt gelukkig
Ons brein houdt van hout, zo blijkt uit neurowetenschappelijk onderzoek dat recent is uitgevoerd en door brancheorganisatie Fedustria naar buiten is gebracht.
lees verder
Bruisende editie Incoda
Het interieurvakevent Incoda in Gorinchem sluit een bruisende editie af met veel bezoekers en enthousiasme over de uitstraling en het aanbod.
lees verder
Circulaire ontwerpwedstrijd Incoda
Tijdens het interieurvakevent Incoda (Interieur Collectie Dagen) afgelopen zondag tot dinsdag werden er duurzame ciculaire producten getoond en door een jury beoordeeld. Erperium werd de winnaar met Cliff Refine!
lees verder
 
Winnaars NKWP en VMBO Challenge
lees verder
Samenwerking B&C en Keje
B&C Raamdecoratie en Keje Dronten slaan handen ineen: de horren van laatstgenoemde zijn binnenkort verkrijgbaar bij B&C.
lees verder

Ontvang het allerlaatste interieurnieuws dagelijks in uw mailbox!

Vul uw e-mailadres in en ontvang dagelijks het allerlaatste interieurnieuws van uw voorkeuren.

aanmelden
Aan de informatie op deze website kunnen geen rechten ontleend worden