Meubels voor binnen en buiten

Maandag 04 maart 2024

Het Zweedse lifestylemerk Bebó Objects ontwerpt meubilair waarmee het bedrijf de grenzen tussen binnen en buiten wil doorbreken. Dit voorjaar introduceert de firma verschillende nieuwe modellen.
Meubels voor binnen en buiten
Meubels voor binnen en buiten Meubels voor binnen en buiten Meubels voor binnen en buiten

De eenvoudige en uiterst pragmatische constructie van de stoel Exxo (foto 1 en 2) doet denken aan een eigenzinnig vogeltje. Voor ontwerper David Ericsson is Exxo een experimenteel eerbetoon aan de Zweedse industrie: één plaat wordt gesneden met een laser en dan gebogen in vier verschillende delen, die vervolgens in elkaar worden gezet met roestvrijstalen klinknagels, allemaal van hetzelfde materiaal.

 

Puff (beschikbaar als bankje en poef, foto 2 en 3) gaat volgens Bebó Objects een stap verder dan het verwachte, overstijgt het traditionele ontwerp en doet de grenzen tussen binnen- en buitenmeubilair vervagen. Het wordt een kunstwerk genoemd, dat het conventionele uitdaagt en opvalt in de modewereld. Puff is gemaakt op een houten frame met metalen poten en synthetisch polyester.

 

Agent voor de Benelux is Bart Loyaerts van Hippoffice.



Links

www.hippoffice.eu
www.beboobjects.com

Tags

Nieuws, interieur, wonen, woon, woning, residentieel, project, huisshow, meubel, design, stoel, stoel, indoor, tuin, buiten, buitenwonen, tuinmeubel, tuinmeubilair, tuinaccessoire, outdoor, buitenmeubel, buitenmeubilair,

Gerelateerd nieuws
Duitse meubelindustrie onder druk
Voor Gruber Polstermöbel is het doek gevallen, terwijl Thielemeyer via een herstructurering probeert verder te gaan. Beide Duitse meubelfabrikanten kampen met de moeilijke marktomstandigheden.
lees verder
Hospitality modellen Keijser&Co
Keijser&Co heeft zijn meubelcollectie uitgebreid met meer dan 70 nieuwe hospitality modellen en een compleet slaapkamerconcept geïntroduceerd. Beide collecties werden tijdens Hospitality Expo in Grave gepresenteerd.
lees verder
Maiburg wint In Award 2026
Maiburg is tijdens Festival Interieur op 2 oktober uitgeroepen tot Meest Inspirerende Merkpartner 2026. De bezoekers van het evenement in Waalwijk kozen de winnaar.
lees verder
 
Hospitality Expo start in Grave
lees verder
Dinerfauteuil Colby van Baan
Baan en ontwerper Sander van Beuningen introduceren Colby, een royale dinerfauteuil die het comfort van een fauteuil naar de eettafel brengt.
lees verder

Ontvang het allerlaatste interieurnieuws dagelijks in uw mailbox!

Vul uw e-mailadres in en ontvang dagelijks het allerlaatste interieurnieuws van uw voorkeuren.

aanmelden
Aan de informatie op deze website kunnen geen rechten ontleend worden