Meubelbeurs Milaan naar juni

Maandag 17 januari 2022

Om het meeste te kunnen halen uit het evenement is Salone del Mobile uitgesteld naar juni. De 60e editie van de Milanese beurs vindt plaats van 7-12 juni 2022.
Meubelbeurs Milaan naar juni

Volgens de organisatie stelt het uitstellen van de Salone del Mobile van april naar juni exposanten en bezoekers in staat om het meeste te halen uit het evenement in Milaan, dat belooft bol te staan van de nieuwe dingen.

 

Naast het vieren van het jubileum (60 jaar), zal het evenement in het teken staan ​​van het thema duurzaamheid en een showcase zijn voor de vooruitgang die creatieven, ontwerpers en bedrijven op dit gebied hebben geboekt.

 

Door het evenement naar juni te verplaatsen kunnen, zo hoopt de organisatie, meer buitenlandse exposanten en professionals deelnemen. Ook moet het de deelnemende bedrijven de tijd geven om hun aanwezigheid op de beurs zo goed mogelijk voor te bereiden, iets wat vaak maanden in beslag neemt.



Links

www.salonemilano.it

Tags

Nieuws, interieur, inrichting, wonen, woning, slapen, slaap, slaapkamer, beurs, show, event, evenement, showroom, toonzaal, tentoonstelling, huisshow, vakbeurs, vakevenement, vakevent, woonevent, woonbeurs, meubel, tafel, zitmeubel, kast, bijzettafel, salontafel, eetkamer, trend, trends, milaan, woontrends, interieurtrends, presentatie, presenteren, etaleren, uitstel, verplaatst, uitgesteld, postpone, verschoven, nieuwe datum, verplaatsen, later, reschedule, #salonedelmobile, #salonesatellite

Gerelateerd nieuws
 
Kort dienstverband bij Himolla stopt
lees verder
Sterke groei woninginrichting februari
De Nederlandse detailhandel heeft 1,3% meer omgezet in februari 2026. De groei van meubel- en woninginrichtingswinkels is echter een stuk hoger.
lees verder
Krachtenbundeling beurzen
De woningstofferingsvakbeurs Incoda en de Hout Interieur Beurs bundelen hun krachten tijdens nieuw gezamenlijk vakevent in Gorinchem in september 2026.
lees verder
Beddenhandel Dinxperlo failliet
The Bed Company uit Dinxperlo is failliet verklaard door de rechtbank. De groothandel in slaapproducten stond onder druk door stijgende kosten en stevige concurrentie. De curator onderzoekt de oorzaken en kijkt naar een mogelijke doorstart.
lees verder
 
Frank & Flux met Linteloo
lees verder

Ontvang het allerlaatste interieurnieuws dagelijks in uw mailbox!

Vul uw e-mailadres in en ontvang dagelijks het allerlaatste interieurnieuws van uw voorkeuren.

aanmelden
Aan de informatie op deze website kunnen geen rechten ontleend worden