Meubelbeurs Brussel gaat niet door

Vrijdag 21 augustus 2020

De beslissing is gevallen: de Meubelbeurs Brussel zal geen editie kennen in 2020. De reden is uiteraard de aanhoudende covid-19 epidemie, dat is geen verrassing meer.
Meubelbeurs Brussel gaat niet door

General manager van Meubelbeurs Brussel Lieven van den Heede maakt in een persbericht bekend dat er geen Meubelbeurs Brussel 2020 komt. De gezondheid van de exposanten, bezoekers en alle toeleveranciers die meewerken aan een beursorganisatie moet volgens hem op de eerste plaats komen. Hij vervolgt door te zeggen dat het grillige verloop van de epidemie het gezondheidsrisico te groot maakt. Daar moet de beursorganisator naar eigen zeggen verantwoord mee omgaan.

Een andere reden om de beurs te annuleren is de mogelijkheid dat de beurs op het laatste moment niet zou kunnen doorgaan door een nieuwe opflakkering van het virus. Daarom is de knoop nu doorgehakt.

 

Navraag bij veel exposanten en bezoekers leerde dat er, ondanks veel enthousiasme om de beurs toch te laten doorgaan, vooral veel onzekerheid heerst. Een beursdeelname, dat betekent voor elke exposant onvermijdelijk ook kosten. Van nieuwe collecties ontwikkelen, tot standbouw, catering en brochures. Met de mogelijkheid dat dit alles voor niets is geweest. Al deze factoren maken dat Meubelbeurs Brussel geen succesvolle editie meer kan garanderen.

 

Van den Heede beseft dat de beslissing aan de ene kant met opluchting, maar aan de andere kant ook met ontgoocheling ontvangen zal worden. Hij dankt alle exposanten die zich al hadden ingeschreven. Zoals eerder beloofd worden de betaalde sommen voor standgeld en catalogus in de komende dagen teruggestort. De volgende editie staat gepland voor 7-10 november 2021. De organisatie wil hiervan een feestelijke editie maken.

 

P.S. 27-10-2020: De Meubelbeurs Brussel gaat toch door!



Links

www.brusselsexpo.be
www.meubelbeurs.be
www.visit.brussels/nl

Tags

Meubelbeurs Brussel, beurs, event, evenement, tentoonstelling, meubel, meubelen, wonen, woning, woon, interieur, inrichting, jeugdkamer, slaapcomfort, Kids' corner, Brussels by Night, Nieuws, slaapbranche, slapen, slaapfabrikant, bed, boxspring, lattenbodem, matras, slaapexposant, slaapsegment, slaapconcept, City, Fushion, Mozaďek, award, winnaar, prijs, uitreiking, balthazar, champagne, crisis, corona, covid-19, veiligheid, geannuleerd, annuleert, uitgesteld, gecanceld, cancelt, gaat niet door gaan, afgeslast, afgezegd, vindt niet plaats, geschrapt, schrapt, #balthazar, #meubelbeursbrussel, #mbb, #brusselsexpo, #meubelbeurs, #meubelbeursbe, #corona, #covid19

Gerelateerd nieuws
Thonet introduceert 521 draaistoel
Tijdens Orgatec 2026 presenteert Thonet de nieuwe 521 draaistoel van ontwerper Marco Dessí. Hierin worden een huiselijke uitstraling met de functionele eisen van flexibele werk- en vergaderomgevingen gecombineerd.
lees verder
 
Eerste Trendz/Showup in startblokken
lees verder
Tegels kiezen met karakter en sfeer
[Sponsored artikel] - Tegels zijn als vloerbedekking een essentieel onderdeel van je interieur. Wil je dat je huis een karakteristieke uitstraling krijgt? Dan is het kiezen van de juiste tegels cruciaal. Maar waar begin je?
lees verder
De Munk naar De Woonindustrie
De Munk Carpets kiest voor De Woonindustrie als nieuw platform om haar karpetten te presenteren, in samenwerking met drie meubelmerken.
lees verder
 
Natuzzi sluit drie fabrieken
lees verder

Ontvang het allerlaatste interieurnieuws dagelijks in uw mailbox!

Vul uw e-mailadres in en ontvang dagelijks het allerlaatste interieurnieuws van uw voorkeuren.

aanmelden
Aan de informatie op deze website kunnen geen rechten ontleend worden