Meubelbeurs Brussel bijna van start

Donderdag 04 november 2021

Vanaf zondag 7 november gaat de Meubelbeurs Brussel van start in Brussels Expo. De beurs duurt dan tot en met 10 november.
Meubelbeurs Brussel bijna van start
Meubelbeurs Brussel bijna van start

Aanstaande zondag gaat de Meubelbeurs Brussel open. Het beursbezoek kan optimaal voorbereid worden via de website. Exposanten, sectoren en  aanbod; alles is hier te vinden. In de exposantenlijst kunnen favorieten gemarkeerd worden en zo een persoonlijke voorkeurlijst aanmaken. Dan is er meteen alle nodige informatie bij de hand om het beursbezoek vlot te laten verlopen. Ook is er een gedetailleerd plan per hal.

 

Om de zoektocht te vergemakkelijken en ervoor te zorgen dat fabrikanten de juiste klanten ontmoeten, zijn de exposanten zoals ingedeeld in overzichtelijke segmenten:

  • In City start het bezoek aan de meubelbeurs, waarbij de marktleiders van de Belgische meubelindustrie zich tonen in hal 5 en de sterke internationale merken in hal 3 en 4 staan.
  • Square (hal 3) geeft een overzicht van het betaalbare design
  • Fusion (hal 8) toont producten voor de landelijke en industriële sfeer
  • Holland à la Carte (tussen hal 8 en 9) heeft als rode draad het Nederlandse fabricaat
  • Brussels by Night (hal 6) toont de verschillende Belgische en buitenlandse fabrikanten met slaapconcepten.
  • Mozaïek (hal 9) toont prijsbewust meubilair
Kortom voor ieder wat wils, waarbij deze beurs wel ideaal is om breed te oriënteren. Voor de beurs gelden ook een aantal corona-maatregelen, die eveneens op de website staan vermeld.


Links

www.meubelbeurs.be

Tags

Meubelbeurs Brussel, beurs, event, evenement, tentoonstelling, meubel, meubelen, wonen, woning, woon, interieur, inrichting, jeugdkamer, slaapcomfort, Kids' corner, Brussels by Night, Nieuws, slaapbranche, slapen, slaapfabrikant, bed, boxspring, lattenbodem, matras, slaapexposant, slaapsegment, slaapconcept, City, Fushion, Mozaďek, award, winnaar, prijs, uitreiking, balthazar, champagne, crisis, corona, covid-19, #meubelbeursbrussel, #mbb, #brusselsexpo, #meubelbeurs, #meubelbeursbe

Gerelateerd nieuws
Opgeruimd staat netjes!
[Sponsored artikel] - Is het in huis vies of rommelig, dan kom je maar moeilijk tot rust. Doe er regelmatig wat aan, anders verwaarloos je je woning teveel om lekker te kunnen wonen. Maar hoe houd je je huis netjes?
lees verder
Versterking Comafin groep
Comafin Groep versterkt formuleteams van De Woonspecialist en Thuisin met twee nieuwe formulemanagers.
lees verder
Verzoek matrasrecycling
Matrasrecycling Nederland (MRN) vraagt nieuwe Algemeen Verbindend Verklaring aan en breidt Producentenverantwoordelijkheid uit naar alle matrassen.
lees verder
Duurzaamheid leidraad kantoorinrichting
[Sponsored artikel] - Duurzaamheid speelt een steeds grotere rol in hoe kantoren worden ingericht. Dat komt niet alleen door wetgeving, maar ook door groeiend bewustzijn over klimaat en gezondheid.
lees verder
Secolo x Tableau in Milaan
Tijdens Milano Design Week 2026 presenteert Secolo voor het eerst een samenwerking met een extern ontwerpstudio. Het merk kondigt een project aan waarbij wordt samengewerkt met het Deense bedrijf Tableau.
lees verder

Ontvang het allerlaatste interieurnieuws dagelijks in uw mailbox!

Vul uw e-mailadres in en ontvang dagelijks het allerlaatste interieurnieuws van uw voorkeuren.

aanmelden
Aan de informatie op deze website kunnen geen rechten ontleend worden