Messe Frankfurt naar Oost-Afrika

Donderdag 30 april 2026

Messe Frankfurt breidt zijn textielbeurs-netwerk verder uit naar Oost-Afrika: drie grote beurzen verschijnen in 2027 voor het eerst in Nairobi, Kenia, als onderdeel van ASFW.
Messe Frankfurt naar Oost-Afrika

Messe Frankfurt gaat zijn drie internationale textielbeurs-merken Texworld, Apparel Sourcing en Texprocess in 2027 voor het eerst naar Nairobi, Kenia, brengen. De aankondiging werd gedaan door Detlef Braun, lid van de Raad van Bestuur, tijdens de opening van de Africa Sourcing and Fashion Week (ASFW). De drie beurzen worden jaarlijks onderdeel van ASFW Nairobi.

Kenia is een snelgroeiende speler in de internationale textielindustrie. Politieke steun van de overheid, duurzame energievoorziening, innovatief ontwerptalent en relatief korte transportafstanden maken het land aantrekkelijk voor internationale textielspelers. Jaarlijks exporteert de sector kledingproducten ter waarde van $ 500 miljoen.

ASFW heeft zich de afgelopen jaren ontwikkeld tot een belangrijk platform voor internationale sourcing, industrieel netwerken en investeringen in de Afrikaanse textielsector. Met de uitbreiding naar Nairobi wil Messe Frankfurt de groeiende betekenis van de Oost-Afrikaanse markt onderstrepen. Het bedrijf past daarmee het concept toe dat het al meer dan tien jaar met succes in Addis Abeba hanteert.

Door de integratie van Texworld, Apparel Sourcing en Texprocess dekt ASFW Nairobi voortaan de volledige textielwaardeketen af. De organisatie verwacht voor de editie van 2026 al zo'n 150 exposanten en meer dan 5.000 vakbezoekers uit meer dan 50 landen. Met de toevoeging van de drie beurzen groeit het evenement uit tot de belangrijkste vakbijeenkomst in de regio.



Links

heimtextil.messefrankfurt.com
netherlands.messefrankfurt.com
www.asfw-nairobi.com
www.texpertise-network.com

Tags

nieuws, interieur, design, week, presentatie, samenwerking, textiel, presentatie, trends, bezoekers, ruimte, evolutie, architectuur, design, duurzaamheid, structuur, beurs, vakbeurs, #messefrankfurt, #asfw, #texworld, #apparelsourcing, #texprocess, #nairobi, #afrika, #textiel, #detlefbraun, #olafschmidt, #skandernegasi, #texpertisenetwork

Gerelateerd nieuws
Omzetgroei Jysk in Benelux
Jysk verstevigt haar positie in Nederland tijdens jubileumjaar met een sterke omzetgroei en met wederom nieuwe winkels. Ook in België was er een forse omzetstijging.
lees verder
Herbenoeming commissaris EK
Nico Vanderveen is herbenoemd in Raad van Commissarissen EK Retail, waarbij hij zijn tweede termijn ingaat.
lees verder
 
Vij5 viert 20 jaar in Den Bosch
lees verder
Retail onder druk kabinetsbeleid
Het Nederlandse kabinet vergroot druk op de retail met de nieuwe miljoenennota, zo stellen een aantal brancheverenigingen (waaronder Inretail) in een verklaring.
lees verder
Nieuwe namen voor Brussel
Meubelbeurs Brussel krijgt van 8 tot en met 11 november verschillende nieuwe namen en collecties op de beursvloer. Onder meer Theuns, Novomera, AJ Living en Pilloking laten zien waarmee zij het nieuwe meubelseizoen ingaan.
lees verder

Ontvang het allerlaatste interieurnieuws dagelijks in uw mailbox!

Vul uw e-mailadres in en ontvang dagelijks het allerlaatste interieurnieuws van uw voorkeuren.

aanmelden
Aan de informatie op deze website kunnen geen rechten ontleend worden