Mendel Peereboom naar Indivipro

Vrijdag 02 april 2021

Mendel Peereboom heeft per 1 april de overstap gemaakt van Forest naar Indivipro in de functie van Sales Director.
Mendel Peereboom naar Indivipro

Mendel Peereboom (foto) heeft de laatste 15 jaar gewerkt bij de Forest Group (gordijnsystemen) als commercial manager. Per 1 april heeft hij de overstap gemaakt naar Indivipro in de functie van sales director. Dit bedrijf is gevestigd in Enter.

 

De Forest Group, onderdeel van Bosgoed holding, is een internationale leverancier van onder andere de KS rails. Indivipro is een internationale stoffengroothandel, importeur van Nature Deco en Lutron. Het bedrijf beschikt tevens over een eigen atelier. Diverse collecties zijn ontworpen door designers als Marcel Wolterinck en Francois Hannes. Het overgrote deel van de gordijncollectie wordt gemaakt bij een befaamde Italiaanse weverij, die vrijwel uitsluitend het topsegment bedient.

 

Onderdeel van Indivipro is Carpetlinq, dat een breed aanbod van karpetten en tapijt heeft. Het bedrijf heeft een showroom in het ETC Design Center Europe in Culemborg.



Links

www.indivipro.nl
www.forestgroup.com

Tags

Nieuws, interieur, inrichting, woon, wonen, woning, stof, bekleding, textiel, gordijn, project, stoffering, vakkleding, ophang, rails, roede, raambekleding, raamdecoratie, rolgordijn, plissé, verkoop, confectie, groothandel, grossier, stiffner, wave, plooi, ponstang, smart home, ks, peereboom, homey, etc, etc design center, #forest, #indivipro, #ks, #carpetlinq, #etcdesigncenter, #etcexpo.

Gerelateerd nieuws
 
Lichtwoche: 3.500 bezoekers
lees verder
Opgeruimd staat netjes!
[Sponsored artikel] - Is het in huis vies of rommelig, dan kom je maar moeilijk tot rust. Doe er regelmatig wat aan, anders verwaarloos je je woning teveel om lekker te kunnen wonen. Maar hoe houd je je huis netjes?
lees verder
Duurzaamheid leidraad kantoorinrichting
[Sponsored artikel] - Duurzaamheid speelt een steeds grotere rol in hoe kantoren worden ingericht. Dat komt niet alleen door wetgeving, maar ook door groeiend bewustzijn over klimaat en gezondheid.
lees verder
Innovatie in textielverwerking
De beurs Texprocess 2026 in Frankfurt biedt een strategisch kompas voor investeringen in textielverwerking en wordt tegelijk georganiseerd met de Techtextil.
lees verder
Boone International failliet
Na ruim 70 jaar is helaas het einde gekomen voor Boone International uit Poperinge. De bekende fabrikant van ruimtebesparende meubeloplossingen en opklapbedsystemen is recent failliet verklaard.
lees verder

Ontvang het allerlaatste interieurnieuws dagelijks in uw mailbox!

Vul uw e-mailadres in en ontvang dagelijks het allerlaatste interieurnieuws van uw voorkeuren.

aanmelden
Aan de informatie op deze website kunnen geen rechten ontleend worden